Gaišus un sirdssiltus Ziemsvētkus novēl Rīgas Lutera draudze!

Mums ir dzimis Bērns, Glābējs.

Vai šovakar esam vieni vai ar kādiem kopā, priecīgi vai nomākti, vai šie svētki mūs ielīksmo vai arī sarūgtina, vai spējam vai nespējam tos piedzīvot – lai kā tas arī katram mums tik atšķirīgi nebūtu – mūsu katra dzīvē ir Dievs, Viņš ir atnācis, dzimis, ieskanējies, un ir ar mums vienmēr. Mēs visi – lai kas mēs būtu un kam piederētu – esam Viņa bērni, kuros Cilvēks ir dzimis. Mēs paši katrs esam silīte, kurā Cilvēks, Cilvēks ar lielo burtu vēl tikai aug.

Dosim viņam labāko, kas mums jau ir. Parūpēsimies, lai viņš izaug.

Ziemsvētku dievkalpojumi Lutera baznīcā 24. decembrī 14:00, 16:00 un 18:00.

Citāds Ziemsvētku Svētais mirklis Lutera draudzes YouTube kanālā 24. decembrī 20:00

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.