Gaisma, kas turpina starot

Trešajā Adventā, svētdien, 11. decembrī, plkst. 12.00 dievkalpojums ar aizlūguma brīdi bērnu piemiņai. Īpaši aicinām tos, kuri piedzīvojuši sava bērna zaudējumu. Lai pieminētu bērnus un atgādinātu pasaulei, ka viņi bija ļoti gaidīti, mīlēti, īsti un patiesi un ka vienmēr viņus atcerēsimies, pēc dievkalpojuma pie baznīcas gaisā palaidīsim simtiem balonu.

14394033172_11f68c67f2_k

Vēlamies būt kopā ar vecākiem, kas sēro, atgādinot, ka viņi savās bēdās nav vieni. Tā ir arī zīme, ka mirušie bērni pieder tai pašai garīgajai saimei, kam piederam mēs. Ja arī viņi nav kristīti uz zemes, tad ir kristīti debesīs – Dieva bērni, Debesu valstības mantinieki kā dzīvi zari pie īstā vīna koka.

Gaismas akcija, kuras laikā tiek iedegtas svecītes pāragri mirušo dēlu, meitu, brāļu, māsu mazbērnu piemiņai, sākās 1997. gadā kā dažu cilvēku iniciatīva tīmeklī. Gadu gaitā tā izpletusies no valsts uz valsti, un 11. decembrī plkst. 19.00 aicinām iedegt svecītes arī savās mājās, tādējādi atgādinot par šo bērnu atstātu gaismu, kas turpina starot no no viņu nenodzīvotajām dzīvēm šeit un tā ceļa, kurā viņi ir tagad – taipus redzamajam.

 

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.