EŅĢEĻI, GARI, SPĒKI UN VARAS

Trešdien, 6. maijā, plkst. 19.00 Draudzes namā mācītāja Linarda Rozentāla lekcija “Eņģeļi, gari, spēki un varas”.

Tas, ko agrīnie kristieši izjuta kā eņģeļus, varas, spēkus un garus, teologs Valters Vinks ierauga kā varas sistēmu iekšējās kultūruras izpausmes. Šīs sistēmas ir lielākas nekā katrs cilvēks, ņemts atsevišķi. Visām šīm sistēmām nepieciešama Kristus nevardarbīgās dzīves, ciešanu un nāves nestā transformējošā atpestīšana. Jo šīs sistēmas balstās ticībā, ka ļaunumu var uzvarēt ar ļaunumu, tomēr evaņģēlija centrālā vēsts ir, ka nevar vis – atpestī nevardarbība.

Lekcija norisinās cikla Vakara sarunas par teoloģiju ietvaros Rīgas Lutera Draudzes namā, Torņakalna ielā 3/5.

Atklāto lekciju aicināts apmeklēt ikviens interesents. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Būsim pateicīgi par ziedojumiem šī pasākuma norises atbalstam.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.