Draudzes vasaras nometne

Šogad draudzes nometne “APOKALIPSE. Jāņa Atklāsmes grāmatas vēstījums mūsdienām” notiks “Ķečos” pie Ungura ezera no 30. jūnija līdz 2. jūlijam.

Kad būs pasaules gals? Kas tieši notiks? Vai pirms tam būs lielais karš? Ko nozīmē “zvēra zīme” pie cilvēku pieres un labās rokas? Kāda ir skaitļa 666 jēga? Kas mūs sagaida tuvākā un tālākā nākotnē? Jāņa Apokalipses jeb Atklāsmes grāmata visos laikmetos ir saistījusi cilvēku uzmanību. Katra paaudze ir ticējusi, ka šī grāmata attiecas tieši uz viņu. Kas ir šīs neparastās grāmatas vēstījums? Kā to godīgi izlasīt? Ko tā mums atklāj par mūsu īstajiem garīgajiem uzdevumiem šajā laikmetā, piecus gadsimtus pēc Reformācijas, un nākotnē?

Lekcijās, Bībeles studijās, interešu grupās, diskusijās un sestdienas uzvedumā mēģināsim jaunām acīm ieraudzīt Apokalipses tekstu un Bībeles mācību par pasaules mērķi jeb piepildījumu kopumā.

Cilvēkus, kuri labprāt dalītos savās prasmēs, zināšanās, vaļaspriekos vai interesēs ar citiem nometnes dalībniekiem, aicinām pieteikties izveidot un nometnē vadīt kādu interešu grupu! Rakstiet uz e-pasta adresi info@luteradraudze.lv.

Nometnes baneris

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.