DRAUDZES VASARAS NOMETNE TIEK PĀRCELTA UZ 2019. GADU

Ņemot vērā pastiprināto interesi par Latvijas simtgades Dziesmu svētku aktivitātēm, kā arī sarunu festivālu “Lampa”, kas sakrīt ar mūsu draudzes vasaras nometnes norises laiku, maija sākumā mēs nolēmām aptaujāt pērnā gada nometnes dalībniekus, vaicājot par gatavību piedalīties šī gada vasaras nometnē. No 250 adresātiem, kuri saņēma aicinājumu piedalīties aptaujā, savu dalību nometnē apstiprināja vien 38 respondenti.

Mēs saprotam, ka organizējot vērienīgu trīs dienu pasākumu, mums ir jārēķinās ar mūsu draudzes locekļu un nometnes regulāro dalībnieku interesēm. Ja nometnei pieteiktos mazs dalībnieku skaits, tas negatīvi atsauktos uz mūsu draudzes finansiālo stāvokli. Turklāt mēs nespēsim noorganizēt nometni ar augstas kvalitātes saturu bez prāva pulka brīvprātīgo palīgu un uzticamu, kreatīvu organizatoru.

Tā kā šogad sakrīt visi pieminētie apstākļi, kā labāko risinājumu redzam šī gada nometnes atcelšanu un rūpīgu un savlaicīgu darbu pie 2019. gada vasaras nometnes organizēšanas.

Svarīga ir katra cilvēka iesaiste, tāpēc esam atvērti jūsu priekšlikumiem un idejām. Ja vēlaties un varat palīdzēt nometnes organizēšanā nākamgad, rakstiet mums uz nometne@luteradraudze.lv, norādot, kādus darbus Jūs varētu uzņemties – vai tā būtu vizuālo materiālu maketēšana, darbs ar skaņas aparatūru, fotografēšana, radošās darbnīcas vadīšana, dalībnieku reģistrēšana, fiziski u.c. darbi.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.