Draudzes pārvaldību darbinieku salidojums (1991-2018)

Svētdien, 20. janvārī, Rīgas Lutera draudzes centrā tika piedzīvots vēsturisks brīdis, kad vienuviet satikās esošie un bijušie draudzes valdes un padomes locekļi. Tas ir pirmais šāda veida salidojums, kas kopā pulcināja Draudzes esošo padomi un valdi kopā ar iepriekšējiem sasaukumiem, lai pateiktos par ieguldījumu draudzes dzīves veidošanā un vadīšanā.

Ideja par draudzes pārvaldību salidojumu radās pērnā gada rudenī, kad iniciatīvas grupa no esošās draudzes padomes uzsāka darbu pie iecerētā pasākuma organizēšanas.

Kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas draudzes padomē un valdē kalpojuši aptuveni 100 draudzes locekļu, no kuriem vairāk kā 60 bija atraduši laiku un iespēju apmeklēt salidojumu.

Kā atzīmēja draudzes priekšniece Žanete Drone, uzrunājot klātesošos: “Tā ir fantastiska sajūta apzināties, ka aiz mūsu muguras stāv vesela jūra cilvēku, un mēs – jaunie – esam tikai daļa no šī štata. Jūs nekur neesat pazuduši – jūsu darbs turpinās mūsos.”

Vakara gaitā salidojuma apmeklētāji dalījās sirsnīgās atmiņās un baudīja muzikālus priekšnesumus.

Apskatīt foto no pasākuma >>

32939468038_8901499e3b_z

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.