Draudzes mākslinieku izstāde “Kas dārzā, kas dārzā”

No 14. aprīļa  Ojāra Vācieša  muzejā Torņakalnā skatāma Lutera draudzes mākslinieku kopas izstāde Kas dārzā, kas dārzā.

Kā stāsta mākslas zinātniece Rūta Muižniece: „Jau vairāk nekā desmit gadus draudzes mākslinieku izstādes tiek rīkotas ap Lieldienu laiku. Šoreiz dotais izstādes nosaukums pavēris iespējas glezniecības, keramikas, tekstila, stikla, metāla mākslas u.c.  nozaru māksliniekiem, katram pašam izvēloties darbu, garantēt kopēju ekspozīcijas noskaņu-pavasarīgu, gaišu, jaunu cerību pilnu.

Ekspozīcijas centrā likti izcilās latviešu gleznotājas Māras Vaičunas (1949-2019) darbi-kā mīlestības un cieņas apliecinājumu ilggadējai kopas dalībniecei, kas šā gada sākumā aizgāja Mūžībā. Viņas klātbūtne aizvien jūtama draugu un kolēģu sirdīs, tāpat kā stabila paliek viņas īpašā vieta latviešu 20.gs pēdējo gadu desmitu un 21.gadsimta glezniecībā.”

http://www.vaciesamuzejs.lv/category/aktualitates/

Lutera draudzes Pavasara izstade 201902_Fotor

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.