Baznīcas ēkas uzturēšana un draudzes darbs iespējams tikai pateicoties ziedojumiem. Aicinām atbalstīt Rīgas Lutera draudzi ar regulāru ziedojumu pēc katra individuālajām iespējām un vienreiz gadā pēc pieņemtās baznīcas kārtības veikt obligāto personu identificējošo naudas ziedojumu, kas kalpo kā apliecinājums jūsu piederībai draudzē konkrētajā kalendārajā gadā.

Ziedojuma mērķis:
– lai reizi gadā apliecinātu piederību draudzei: “gadskārtējā iemaksa”
– regulārais ziedojums pēc katra iespējām: “baznīcas un draudzes uzturēšanai”
– individuālo svētdarbību nodoršināšanai: “kristības, [vārds uzvārds]”, “laulības, [vārds uzvārds]”, “bēres, [vārds uzvārds]”
– dalībai iesvētes mācības kursā un iesvētību nodrošināšanai: “iesvētes mācība, [mēnesis, gads]”
– pēc aicinājuma un brīvas izvēles norādot vēlamo ziedojuma mērķi
Ziedojums ar bankas pārskaitījumu
Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ.Nr.: 90000066302
LV55HABA0551008460337 (Swedbank)
LV02UNLA0003000701104 (SEB bankā)

Ziedojumi ar maksājumu karti
Draudzes kancelejā darba laikā O: 16.00-19.00, T: 15.00-18.00

Ziedojums Paypal sistēmā
Tā kā Paypal ziedotāji nevar tikt precīzi identificēti (ja vien pie ziedojuma informācijas netiek pierakstīts personas kods), tad gadskārtējo iemaksu lūdzam caur Paypal neveikt.

Ziedojums Mobilly aplikācijā
mobilajā aplikācijā meklējot ziedojuma saņēmēju “Torņakalna fonds”, kas ir Rīgas Lutera draudzes nodibinājums vai interneta vietnē šeit.

Anonīms ziedojums skaidrā naudā
Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei, iemetot naudu ziedojumu urnās, kas novietotas baznīcas zālē blakus centrālajām ieejas durvīm un Draudzes centrā pa labi no ziņojumu dēļa.

Skaidras naudas ziedojums mājvizītes laikā

Lietiskie ziedojumi
Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzei konkrētas nepieciešamas lietas, kā arī apģērbus, apavus un saimniecības piederumus

Grāmatu ziedošana
Jūs varat ziedot Rīgas Lutera draudzes bibliotēkai grāmatas, tādā veidā veicinot labas garīgās literatūras pieejamību līdzcilvēkiem.
Ievērojamākie ziedojumi Rīgas Lutera draudzei
Ievērojamākais ziedojums 2012. gadā Lidijas Grūbes testamenta ceļā ziedotais dzīvoklis.

Lai Dievs svētī ikvienu Rīgas Lutera draudzes atbalstītāju!
“Redzi, cik labi, cik tīkami brāļiem būt kopā – kā laba eļļa, kas līst pār galvu, tek lejā pār bārdu, pār Ārona bārdu, kas cirtojas lejā pār tērpa apkakli, kā Hermona rasa, kas krīt Ciānas kalnos, jo tiem Kungs vēlējis svētību, mūžīgu dzīvību.” [Ps.133]