Reizi gadā Rīgas Lutera draudze rīko vasaras nometni, kurā aicināti piedalīties ne vien draudzes locekļi, bet jebkurš interesents, neatkarīgi no piederības kādai draudzei vai konfesijai.

Šī gada nometnes tēma ir veltīta centrālai cilvēka dzīves sastāvdaļai – attiecībām. Visu cilvēka dzīvi raksturo attiecības – ar vecākiem, draugiem, kolēģiem, ģimenes locekļiem un, beigu beigās, ar Dievu. Attiecības piešķir dzīvei noteiktu kvalitāti. Labas attiecības iedvesmo, atspirdzina, piešķir dzīvei jēgu. Nometnē mēģināsim izsekot līdzi attiecībām un savstarpējai komunikācijai visas dzīves garumā – no piedzimšanas līdz aiziešanas brīdim.

Līdztekus lekcijām un diskusijām būs pieejama plaša radošo darbnīcu, meistarklašu un sportisko aktivitāšu programma, kā arī īpaši pasākumi bērniem. Draudzes vasaras nometne “IESĀKUMĀ IR ATTIECĪBAS” notiks 28.–30. jūnijā Raiskuma pagasta “Ķečos”.

NOMETNES INTEREŠU DARBNĪCAS>>

NOMETNES PROGRAMMA>>

DALĪBAS MAKSA UN PĀRĒJĀ NODERĪGĀ INFORMĀCIJA>>

Līdz 15. jūnijam lētāk!
Piesakoties nometnei un samaksājot dalības maksu līdz 15. jūnijam (ieskaitot), dalības maksa ir samazināta. Tāpēc aicinām reģistrēties laikus, lai mazliet ietaupītu un vienlaikus palīdzētu organizatoriem plānot nometnes dalībnieku plūsmu.

PIETEIKTIES NOMETNEI (katrs dalībnieks jāpiesaka atsevišķi)>> 

Aplūkot iepriekšējās nometnes bildes>>

baneris4-1