Seminārs “Kas notiek mūsu attiecībās?” ir četru nodarbību cikls par sievietes un vīrieša attiecībām. Nodarbības paredzētas pāriem, kas vēlas laulāties vai arī saskārušies ar attiecību izaicinājumiem, kā arī ikvienam interesentam, kurš vēlas padziļināti saprast savu attiecību dinamiku.

Nodarbības

Kāpēc pāra attiecībās rodas strīdi, kā tos risināt? Kā cilvēks, kurš licies vistuvākais pasaulē, pēkšņi var šķist ļaunāks par ienaidnieku? Kādi ir attiecību lielākie pārbaudījumi un kā tos veiksmīgi izdzīvot? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklējam kopā ar mācītāju Kasparu Simanoviču.

Seminārā lektors nemāca pārus dzīvot, bet stāsta par to, ko var sagaidīt laulības dzīvē, par to, kādēļ attiecībās ir noteikti kāpumu un kritumu periodi, kādēļ sākas strīdi, kādēļ attiecībās iestājas brīži, kad grūti sadzīvot vienam ar otru, un galvenais – kā šīs problēmas risināt. Nodarbībās tiek izmantoti dažādi izdales materiāli un anketas. Tas ir veids, kā pārim dot iemeslu atkal sākt savā starpā sarunāties par visdažādākajām tēmām, kā iepazīt un labāk saprast pašam sevi un otru cilvēku.

Dalība par ziedojumiem.