Vecāku māja ir spēka stacija ģimenēm, kuru bērni ir nonākuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.

Bērnu slimnīcas fonda Vecāku mājas brīvprātīgais darbinieks ir sirsnīgs, palīdzēt gribošs cilvēks, kurš bez finansiālas atlīdzības strādā Vecāku mājā, pretī saņemot bērnu un viņu vecāku mīlestību un pateicību, iegūstot pieredzi un apmācības profesionālu pasniedzēju vadībā. Brīvprātīgie darbinieki sagaida un uzņem Vecāku mājā Bērnu slimnīcas pacientu vecākus, un rūpējas, lai vecāki šeit var atpūsties un izgulēties, pagatavot sev maltīti un izmazgāt drēbes, paliekot savu bērnu tuvumā – slimnīcas teritorijā esošajā Vecāku mājā, patīkamā un klusā atmosfērā.
Brīvprātīgo darbinieku dežūras Vecāku mājā darba dienās ir no plkst. 8.00-11.00 vai no plkst. 17.00-20.00. Brīvdienās no plkst. 8.00-12.00, plkst. 12.00-16.00 vai no plkst. 16.00-20.00. Dežūru biežumu brīvprātīgie darbinieki paši var brīvi izvēlēties, saskaņojot ar savām iespējām.

Pieteikums
Lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu brīvprātīgo darbam Vecāku mājā pēc iespējas pilnīgi. Vai arī sūtiet īsu motivācijas vēstuli uz e-pastu liene.indrane@bsf.lv. Pēc pieteikuma saņemšanas ar jums sazināsies Vecāku mājas vadītājs un vienosies par intervijas laiku. Vienošanās par brīvprātīgo darbu tiek apliecināta, noslēdzot līgumu.