Mācītājs Linards Rozentāls
Linards Rozentāls, Dr.theol., dzimis 1971. gada 26. novembrī. Par mācītāju Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcā ordinēts 1995.gadā, bet Rīgas Lutera draudzē par mācītāju darbojas kopš 2000.gada. Teoloģijas doktora grādu ieguvis Latvijas Universitātē (2015). Bijis mācītājs vairākās draudzēs Latgalē, darbojies luterāņu baznīcas vadības institūcijās, bijis prāvests. Līdztekus darbam draudzē šobrīd ir Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes docents un vadošais pētnieks – vada pēcdoktorantūras pētījumu “Panākumspēja sabiedrības ilgtspējīgai un integrālai attīstībai kustības “Atdzimšana un atjaunošanās” gadījuma kontekstā”. Kopš 2010.gada Latvijas Profesionālo veselības aprūpes kapelānu asociācijas sertificēts kapelāns (Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienības sertifikāts) un kapelāns Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku mājā. Ieguvis eneagrammas trenera sertifikātu Vācijas Ekumēniskajā eneagrammas asociācijā (2013). Viens no sabiedriskās iniciatīvas “Zvaigžņu bērni” iniciatoriem. Monogrāfijas “Izdzīvošana. Sinodālais pārvaldes princips Latvijas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā 1948.-1984. gadā”, eseju krājumu par garīgo izaugsmi “Visam ir nozīme” un “Neuzvaramā vasara”, kā arī vairāku stāstu grāmatu bērniem par garīgām tēmām autors. Tulkojis grāmatu “Dievs 9.0”. Publicējis daudzus zinātniskus un populārzinātniskus  rakstus par baznīcu vēsturiskā un mūsdienu kontekstā, dažādām garīgās aprūpes un konsultēšanas un citām tēmām. Interesē tādas tēmas kā baznīcas vēsture padomju un pēcpadomju periodā Latvijā, garīgā aprūpe un pastorālā klīniskā dvēseļkopšana, sērošana, apziņas attīstības pakāpes, integrālais garīgums. Precējies, dzīvo Ķekavā, patīk ceļot, rakstīt un lasīt, nūjot un braukt ar divriteni.

Mācītājs Justs Junkulis
Justs Junkulis, B.theol, dzimis 1979. gada 6.janvārī. Ordinēts par mācītāju 2010. gadā, kalpojis Kurzemes pusē Pūres un Dzirciema draudzēs.
Teoloģisko izglītību ieguvis Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātē. Otrs aicinājums jau kopš studiju gadiem bijis IT joma, līdztekus mācītāja kalpošanai. Strādā par programmatūras inženieri kāda Latvijas uzņēmuma lietotņu izstrādes un uzturēšanas komandā. Divu bērnu tēvs.