Venta Sīļa lekcija “Ievainotā vīrišķība/sievišķība.”

Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” aicina aizraujošā savas iekšējās pasaules un jūtu izziņas ceļojumā “Ievainotā vīrišķība/sievišķība. Kā atgūt ikdienā noliegtās jūtas?”, ko vadīs labi pazīstamais lektors, filosofs, sociologs, publicists, indivīda apziņas un garīguma pētnieks Vents Sīlis /Vents Silis/

Tēmas ietvaros paredzēta lekcija un seminārs.

LEKCIJA.

Ievainotā vīrišķība ir saistāma ar mūsu individuālo garīgās attīstības ceļu, kur izveidojusies plaisa starp psihes apzināto un neapzināto daļu. Tas ir stāvolis, kur vīrietis ir atteicies no būtiskas savas patības iracionālās daļas, neprotot to integrēt apziņā. Rezultāts ir sāpes, mazvērtības un vientulības sajūta par spīti panākumiem. Līdzīgi arī ievainotā sievišķība ir stāvoklis, kur sieviete jūtas iekšēji nepiepildīta, neatzīta un cīnās ar nomācošu bezspēcības sajūtu dzīves praktisko izaicinājumu priekšā – viņai šķiet, ka viņa “netiek galā ne ar ko”. Cenzdamās izdarīt vairāk un labāk, viņa jūtas arvien tukšāka.

Mūsu neapmierinātība ar dzīvi, skumjas un depresija ir grūti izskaidrojami, jo šķiet nepamatoti uz nepārtraukti augošo dzīves standartu fona. Kādēļ tikai retajiem izdodas sasniegt patiesu laimes un piepildījuma stāvokli? Tādēļ, ka mūsdienu kultūrā jūtu dzīve ir izstumta, noniecināta, jo atzīta par nesaderīgu ar praktisko dzīvi. No ciešanām nav iespējams izvairīties, tās vienkārši ignorējot. Ja neesam raduši tām adekvātu vietu savā dzīvē, paliek tikai sāpes, ar kurām nezinām ko darīt.

Lekcijā runāsim par to, kā šī situācija ir radusies, kādi ārēji un iekšēji apstākļi to veicinājuši, un kādi ir mums pieejamie risinājumi, lai dvēselei atgrieztu līdzsvaru, bet dzīvei – jēgu. Risinājums saistīts arī ar tradicionālo dzimumlomu vienpusības pārvarēšanu.

Lekcijas norise: 5.marts (ceturtdiena), plkst. 18.30-20.30.

Dalības maksa EUR 30.00, Rīgas Lutera draudzes locekļiem -10% atlaide, summa apmaksai EUR 27.00

Pieteikties, aizpildot anketu: https://forms.gle/jg1qFXL4VbD7gvQf6

E-pasts saziņai: info@izaugt.lv

♦♦♦

Laura Bokiša seminārs “Tēva/vīrieša nozīme bērnu audzināšanā”

Piedāvājam Laura Bokiša praktisku trīs nodarbību ciklu- semināru “Tēva/ vīrieša nozīme bērnu audzināšanā” š.g. 6., 13. un 20. martā pl.18:00-21:00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns”.

Uz semināru tiek aicināti visi, kuri vēlas plašāk izprast vīrieša lomu un nozīmi bērnu dzīvēs 21. gadsimtā. Īpaši tiek aicināti vīrieši tēvi, vectēvi, krusttēvi un visi, kuriem ir nozīmīga loma kāda bērna dzīvē – piedāvātais saturs būs saistošs ikvienam.

Mēs dzīvojam laikā, kad saduras pagātnes pieredze ar mūsdienu pētījumiem un atziņām par bērnu garīgo un fizisko attīstību. Laikā, kad vīrieši vēsturiski visplašāk un vairāk iesaistās bērnu aprūpē, reizē saskaroties ar aizspriedumiem un informācijas vakuumu par savu vietu un lomu.

Semināra gaitā izzināsim vīrieša vietu un nozīmi bērna dzīvē, tiks piedāvāts nepieciešamo prasmju un instrumentu kopums, kā veicināt rūpes un atbalstu. Izzināsim un praktizēsim virkni noderīgu triku, kas palīdzēs balstīt bērnu krīzes mirkļos un veicināt pašapziņas veidošanos ikdienā.

Seminārs būs piesātināts ar praktiskiem padomiem, instrumentiem un noslēpumiem veiksmīgai komunikācijai un atbalsta sniegšanai gan bērniem, gan sev pašam, gan citiem nozīmīgiem pieaugušajiem bērnu dzīvēs.

Seminārā gūtās zināšanas praktiskā veidā ļaus dzīvot iesaistītāku, līdzjūtīgāku un zināšanās balstītu dzīvi ar bērniem, turklāt jauniegūtā informācija un prakse padarīs arī ikdienu saprotamāku un vieglāku.

Lauris Bokišs ikdienā vada fonda Plecs radītās Vecāku izglītības programmas nodarbības jaunajiem vecākiem, kas tapa pēc 2018.gada DodPieci kampaņas, un jau vairākus gadus vada labi zināmās Bērnu emocionālās audzināšanas grupas biedrībā Tēvi un Māmiņu klubs. Vada arī Centra Dardedze radītās Tēvu grupas topošajiem un jaunajiem tēviem, ir bijis Iespējamās misijas skolotājs un strādājis gan par skolotāju Cēsu jaunajā skolā, gan lektoru Rīgas Stradiņa universitātē, pievēršoties bērnu un ģimenes tiesību jautājumiem.
Lauris vadījis arī virkni lekciju un semināru par tēva lomu, spēlēšanās nozīmi, pozitīvo discipinēšanu. Darbs ar vecākiem un tēviem ir bagātinājis Laura pieredzi ar ikdienas izaicinājumiem un risinājumiem, kas iedvesmojuši jau neskaitāmus vecākus. Savukārt, savas akadēmiskās saknes audzējis Latvijas Kultūras akadēmijā, studējot teātri, un Mākslas akadēmijā, studējot mākslas vēsturi. Lauris ir divu dēlu tēvs

Semināra norise š.g. 6., 13. un 20. martā pl. 18:00-21.00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Dalības maksa vienam dalībniekam par 3 nodarbībām EUR 60.00, Rīgas Lutera draudzes locekļiem -10% atlaide EUR 54.00.
Semināra cenā iekļauta kafijas pauze un veselīgas uzkodas.
Pagalmā ir bezmaksas autostāvvieta.

PIETEIKTIES SEMINĀRAM, AIZPILDOT ANKETU: https://forms.gle/kzXwbuAczBXpuqyVA

Papildus informācija: info@izaugt.lv

♦♦♦

Nansijas Lībietes seminārs atbalstam pēc šķiršanās

Aicinām uz semināru “Atbalsts pēc šķiršanās”, kas plānots kā izglītojošs un praktisks četru nodarbību cikls 6., 13., 20. un 27. martā no plkst. 18:30 līdz 21:00, ko vadīs sistēmiskā ģimenes psihoterapijas speciāliste Nansija Lībiete Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Seminārs paredzēts ikvienam, kurš ir piedzīvojis vai pašlaik piedzīvo partnerattiecību šķiršanos vai arī ir nonācis partnerattiecību grūtībās.
Par gaidāmo semināru Nansija Lībiete saka: “Dzīvē mēdz būt gan satikšanās, gan šķiršanās. Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, šķiršanās pieredze ir viena no smagākajām cilvēka dzīvē. Šķiroties mēs piedzīvojam sāpes un izmisumu, jūtamies bezcerīgi un satriekti, dusmīgi un ievainoti, tomēr šo pieredzi varam izmantot, lai iepazītu sevi.
Nonākt pie dzīves būtiskākajām lietām ļauj liela mīlestība un lielas sāpes. Kāpēc? Ne vienu, ne otru mēs nevaram kontrolēt, tās mūs vienkārši nes. Un, lai arī nav divu vienādu šķiršanos, tomēr var runāt par daudzām kopīgām iezīmēm, kas raksturo ikvienu šķiršanos. Kā iet šo ceļu un šķiršanās radītās ciešanas padarīt jēgpilnas – par to seminārā.”

Četras semināra nodarbības notiek reizi nedēļā. Katra nodarbība ilgst 2,5 stundas (150 min.) un ir veidota no divām daļām — izglītojošas lekcijas un praktiskās daļas, kurā dalībnieki mazās grupās dalās savā pieredzē un sajūtās par lekcijas tēmu.

Šī nodarbību cikla pamatā ir pieņēmums, ka, piedzīvojot un pieņemot šķiršanās izraisītās sajūtas, ir iespējams emocionāli atgūties un iegūt dzīvei jaunu jēgu. Pirmās trīs nodarbības ir vērstas uz labāku situācijas izpratni, lai dalībnieki varētu aplūkot savu situāciju ģimenes sistēmas un dzīves cikla kontekstā, kā arī mācīties no pagātnes pieredzes, t.sk., kā piedzīvotās šķiršanās sāpes un izmisumu izmantot sevis izzināšanai, savukārt pēdējās nodarbības pamatā ir pāreja no cietušā perspektīvas uz lielāku pašpaļāvību, pašapziņu un pašvērtību jeb ir vērsta uz to, kā normalizēt savu emocionālo stāvokli un atkal dzīvei piešķirt jēgu.

Semināra nodarbību tēmas:
• Šķiršanās. Zaudējums.
• Kāpēc? Jeb Es un mans komplekts.
• Konflikti. Dusmas un aizvainojumi.
• Vienatne – laiks labākai sevis iepazīšanai un pieņemšanai.

Semināru raksturo klātesamība, droša un atbalstoša vide, kas rada augsni pozitīvām pārmaiņām. Pēc katras nodarbības dalībniekiem tiek piedāvāti arī praktiski uzdevumi pildīšanai mājās.
Seminārs plānots nelielai dalībnieku grupai. Dalība seminārā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

Semināru vada sistēmiskā ģimenes psihoterapijas speciāliste Nansija Lībiete, kurai ir 7 gadu praktiskā darba pieredze indivīdu, ģimeņu un pāru konsultēšanā, t.sk. šķiršanās situācijās, individuālā sistēmiskā psihoterapijā, un 11 gadu praktiskā darba pieredze, vadot semināru ciklu atbalstam pēc šķiršanās.

Semināra norise:
Piektdien, 6. martā no plkst. 18:30 līdz 21:00
Piektdien, 13. martā no plkst. 18:30 līdz 21:00
Piektdien, 20. martā no plkst. 18:30 līdz 21:00
Piektdien, 27. martā no plkst. 18:30 līdz 21:00

Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Dalības maksa: EUR 100.00, Rīgas Lutera draudzes locekļiem -10% atlaide, samaksa EUR 90.00.
Cenā iekļautas kafijas pauzes un vieglas uzkodas, ir bezmaksas auto stāvvieta.
Pieteikšanās: info@izaugt.lv vai https://forms.gle/PT9nZQ1ZjXe7fRE9A

Ja rodas papildu jautājumi, varat sazināties ar nodarbību vadītāju Nansiju Lībieti, zvanot uz tālruni 26406256 vai rakstot uz e-pasta adresi: sirdsmiers@gmail.com

♦♦♦

Žanetes Drones praktisks seminārs “Kā meklēt savu aicinājumu?”

Piedāvājam Žanetes Drones praktisku semināru “Kā meklēt savu aicinājumu?” š.g. 14. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns”.

Viens no lielākajiem dzīves apsolījumiem ir iespēja izjust to lielo piepildījumu, ko sniedz savas dāvanas jeb aicinājuma atrašana un tā līdzdalīšana ar pārējo pasauli. Tieši to – savas dāvanas atklāšanu un tās sniegšanu citiem, kā galveno dzīves uzdevumu un vienlaikus piepildījuma un jēgas avotu sauc lielākā daļa mītisko un garīgo tradīciju visā pasaulē. Savas dāvanas, aicinājuma atrašana nav vienreizējs notikums, bet gan allaž attīstībā esošs, dziļumā ejošs process.

Tas, ka tu izjūti nemieru pakrūtē, ko rada prātošana par to, vai tu dari to, kas tev ir jādara, kas ir tavs aicinājums, tavs unikālais uzdevums, vai kāda ir tavas dzīves jēga, ir labi. Tas nozīmē, ka tava dvēsele, kurā jau kopš paša pirmsākuma ir iekodēta tava unikalitāte, tava dāvana, tavs aicinājums, ir uzpeldējusi tuvu virspusei un aicina tevi doties tās atklāšanas ceļā. Tava dāvana reti nāk brēkdama un par sevi skaļi vēstīdama. Visbiežāk tā atnāk ikdienas vienmuļībā, klusumā, dabā, vienatnē, kā nojausma, vīzija, fantāzija vai sapnis. Tavs racionālais prāts šīs liegās nojautas var nosaukt par pilnīgām muļķībām, bet kāds tevī zina, ka tās nav muļķības, un ka tur slēpjas visas tavas eksistences jēga.

Žanete Drone: “Šajā seminārā labprāt dalīšos ar savu pieredzi un gūto saprašanu, kāds izskatās sava aicinājuma meklēšanas ceļš. Piedāvāšu arī virkni prakšu, kuras vari izmantot, taustoties pēc sava ceļa. Tā nav absolūta patiesība. Tas ir mans stāsts, manas zināšanas un mana pieredze. Es vēlos sniegt Tev iedrošinājumu, ka miljoniem cilvēku pirms un pēc mums ir gājuši un ies to pašu ceļu. Taču tas nenozīmē, ka tas būs viegls. Kā saka Džozefs Kempbels: “Tev būs jāieiet mežā, vistumšākajā vietā, kur neredz nevienu taku. Ja tu redzi ceļu vai taku, tas ir kāda cita ceļš. Tu neesi nokļuvis uz sava ceļa. Ja tu sekosi kāda cita ceļam, tu nerealizēsi savu patieso potenciālu.””

Zanete Drone ir Integrālā koučinga meistars un līderības trenere biznesa skolā Nr. 1 pasaulē – INSEAD, Francijā. Viņa izstrādā un vada līderības un integrālā koučinga attīstības programmas indivīdiem un grupām.

Seminārs notiks š.g. 14. martā plkst. 10:00-18:00 Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Dalības maksa vienam dalībniekam EUR 150.00, Rīgas Lutera draudzes locekļiem -10% atlaide EUR 135.00

Nodarbības cenā iekļautas kafijas pauzes, veselīgas uzkodas un siltas pusdienas.
Pagalmā ir bezmaksas autostāvvieta.

Pieteikties, aizpildot anketu: https://forms.gle/m9Rzkj5oet4rvBzd6

Papildus informācija: info@izaugt.lv

♦♦♦

Venta Sīļa dienas seminārs “Ievainotā vīrišķība/sievišķība”

Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” aicina aizraujošā savas iekšējās pasaules un jūtu izziņas ceļojumā “Ievainotā vīrišķība/sievišķība. Kā atgūt ikdienā noliegtās jūtas?”, ko vadīs labi pazīstamais lektors, filosofs, sociologs, publicists, indivīda apziņas un garīguma pētnieks Vents Sīlis.

No K.G. Junga minētajām četrām psihes pamatfunkcijām mūsdienu kultūra atzīst racionālo domāšanu, sajūtas un kaut kādā mērā arī intuīciju, taču ignorē jūtas. Tas atspoguļojas arī mūsu psihes uzbūvē, kur dominantā funkcija ir saistīta ar personības apzināto daļu, turpretim izstumtā – ar neapzināto daļu. Izpratīsim šo procesu analizējot vīrišķo mītu par ievainoto karali Amfortasu no leģendas par Parsifālu, un sievišķo mītu par meldermeitiņu, jeb “meiteni bez rokām” – abos gadījumos ir runa par simbolisku jūtu “invaliditāti”.

Jūtu funkcija cilvēka psihē ir vērtējoša, tādēļ adekvāta jūtu dzīve ir tas, kas piešķir mūsu dzīvei vērtību un jēgu. Tad, kad runājam par dzīves jēgas meklējumiem, ar to bieži vien domājam nevis kādu racionālu pamatojumu vai argumentu, bet tieši sajūtu, ka dzīves notikumi un kopējā virzība saskan ar mūsu patību. Bieži vien pārsteidzam sevi rīkojoties pilnīgi iracionāli, taču jūtu līmenī “pareizi”. Taču vēl biežāk laužam sevi, rīkojoties pretēji jūtām un pēc tam visiem spēkiem cenšamies pārliecināt sevi un citus par to, ka tas ir pareizi.

Aplūkosim atšķirības starp jūtām, emocijām un garastāvokļiem. Jūtas izpaužas kā atvērtība dvēseles dzīvei un no tās izrietošā klātbūtne un subjektīvā vērtība, kuru mēs piešķiram tam, kas ar mums notiek. Dvēseles dzīve pieprasa apzināties un kultivēt savas jūtas (parasti mēs to darām ar mākslas un mūzikas palīdzību, bet ar to ir daudz par maz). Emocijas – enerģija, kas atbrīvojas, notiekot kaut kam labam vai sliktam, bieži jaucam tās ar jūtām. Garastāvokļi – vienpusības kompensācija, kur izstumtais iracionālais saturs nomāc citas psihes funkcijas.

Ja jūtu noliegšana mūsdienu kultūrā ir kļuvusi par normu, tad nav brīnums, ka tik daudz cilvēku jūtas nelaimīgi. Ceļš uz dziedināšanos ir to apzināties un atgriezt jūtām nepieciešamo nozīmi, padarot tās apzinātākas un piešķirot tām svarīgāku lomu savā dvēseles dzīvē.

Semināra ietvaros aplūkosim iespējamos risinājumus un veiksim praktiskus vingrinājumus ar mērķi izzināt savas jūtas, pievēršoties izstumtajam bezapziņas saturam. Savstarpēji daloties pieredzē, kas ir vienlaikus unikāla un kopīga, veidosim drošu telpu, kurā varēsim atbalstīt un iedvesmot viens otru.

Semināra norise: 21.marts (sestdiena) plkst. 10.00-18.00.
Dalības maksa EUR 100.00 , Rīgas Lutera draudzes locekļiem -10% atlaide, summa apmaksai EUR 90.00

Semināra maksā iekļautas kafijas pauzes, veselīgas uzkodas un siltas pusdienas.
Ir bezmaksas autostāvvieta.
Lai piedalītos seminārā, vēlams 5. marta lekcijas apmeklējums, taču tas nav obligāts.

Pieteikties semināram, aizpildot anketu: https://forms.gle/3U7CQUKw7U5rcviq9

Papildus informācija: info@izaugt.lv

♦♦♦

Ko darīt ar 1. janvāra mērķiem marta beigās?!

Aicinām uz praktisku un individuālām vajadzībām balstītu semināru “Ko darīt ar 1. janvāra mērķiem marta beigās?!” integrālo personības izaugsmes treneru (kouču) Egidas Putniņas un Ritas Sprindžukas vadībā Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns”.

Pieteikties semināram, aizpildot anketu: https://forms.gle/zB1h3dVfXErNy9Qw7

Kur palikuši mani mērķi? Kāpēc es nepildu to, ko es apņemos? Ko, mainot savā ikdienā un ieradumos, es varu sākt darīt, lai sasniegtu mērķi? Mēs bieži vien apņemamies mainīt ieradumus, bet sev nezināmu iemeslu dēļ, tas izdodas vien īsu laiku vai pat netiek uzsākts, tādējādi cilvēkiem nolaižas rokas un zūd ticība sev. Rezultātā tiek samazināti mērķi, nevis meklēti iemesli, kādēļ nesanāk! Kā sevi motivēt iet tālāk?

Nodarbībās uzzināsiet, kādi ir biežākie iemesli, kādēļ neizdodas sasniegt mērķus, kā pareizi izvirzīt mērķus un kā sevi atbalstīt tajā, lai darītu un izdotos. Dosim ieskatu par Integrālās teorijas kvadrantu pieeju cilvēku tipoloģijā un kā tas ietekmē katra mūsu spēju virzīties uz mērķiem.

Ikviens tiks aicināts veltīt laiku, lai praktiski izmēģinātu ieviest ikdienā uzzināto nodarbībās. Nodarbības sniegs zināšanas un praktiskus ieteikumus, kā reflektēt par savām vajadzībām un spējām, ko es varu vai, ko nevaru pašlaik – kas ir mani neapzinātie iemesli, pretestība pārmaiņām, kas man traucē virzīties uz priekšu. Kāds atbalsts man ir nepieciešams, lai man izdotos, kā nezaudēt drosmi, ja sākumā neizdodas?!

Nodarbību norise:
27. martā no plkst. 15:00 līdz 19:00
28. martā no plkst. 10:00 līdz 17:00
Torņakalna iela 5, Rīga.

Nodarbības paredzēts dalībniekiem ar iepriekšēju pieredzi darbā ar sevi, piemēram, terapija, koučings, pašizaugsmes treniņi, un konkrētu tēmu vai problēmu, ar ko vēlētos strādāt semināra laikā.

Nodarbības plānotas nelielai dalībnieku grupai, ja dalībnieku skaits būs 12 cilvēki, tādējādi nodrošinot īpašu uzmanību katram.

Dalības maksa vienam dalībniekam EUR 110.00, Rīgas Lutera draudzes locekļiem -10% atlaide EUR 100.00

Cenā ietilpst kafijas pauzes, augļi, veselīgas uzkodas. Ir iespēja, piesakoties pasākumam, rezervēt siltas veģetāras pusdienas par papildus samaksu EUR 7.00. Pamatīgāku ēdienu personīgi sev, ja tādu vēlēsieties, lūdzu, paņemiet līdzi.

Pagalmā ir bezmaksas autostāvvieta.

Egida Putniņa Integral Coach – praktizējošs profesionālā līmeņa integrālais koučs (Integral Coaching Canada, 2018), neirolingvistiskās programmēšanas praktiķis (Erickson University International, 2000), diplomēts praktiskais psihologs (Starptautiskais Praktiskās psiholoģijas institūts, 2005) ar vairāk kā 15 gadu pieredzi, konsultējot gan uzņēmumus augstāku biznesa rezultātu sasniegšanai, gan individuālos klientus personīgajai izaugsmei.

Rita Sprindžuka Integral Coach – profesionālā līmeņa integrālais koučs (Integral Coaching Canada), praktizē kopš 2017. gada. Strādā gan ar individuālajiem klientiem, gan uzņēmumiem. Iepriekš vadījusi savu uzņēmumu eksporta konsultācijās un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Ārlietu daļu. Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā.

♦♦♦

Gongu Nakts 27.-28. martā

Aicinām uz “Gongu nakti” no 27.marta plkst. 22:30 līdz 28. marta plkst. 7:30 rītā gongu meistaru Lindas Straumes, Judītes un Gintaras Zapolski vadībā Centrā cilvēka izaugsmei “Torņakalns” Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Gongs ir sens meditatīvs instruments, kas gadu tūkstošiem izmantots, lai dziedinātu un harmonizētu ķermeni un garu, atjaunotu iekšēju vienotību un veselumu, un vadītu cilvēku pretim savas dziļākās būtības apjausmai. Gonga skaņu viļņi aizsniedz katru organisma šūnu, palīdzot tai nonākt sākotnējā līdzsvarā, tādējādi harmonizējas abas smadzeņu puslodes, stabilizējas nervu sistēma, aktivizējas sajūtu centri, tiek aizsniegtas organisma iekšējās rezerves un veicināti atjaunošanās procesi visos līmeņos.
“Gongu nakts” ir iespēja pavadīt pilnu nakts atpūtas ciklu relaksējošo, harmonizējošo, dziedinošo un transformējošo gongu skaņu un vibrāciju pavadībā.

Tā iesākas ar nepilnas stundas garu un dinamisku gongu un citu vibroakustisko instrumentu skaņu ceļojumu, kas aizsniedz visus cilvēka enerģētiskos centrus, palīdz atlaist prāta un priekšstatu kontroli, atbrīvoties no nosprostojumiem un sasprindzinājuma fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī un vedina uz satikšanos ar Dievišķo realitāti un nodomu sevī. Gongu intensitāte vairākkārt plūstoši mainās, ļaujot piedzīvot daudzpusīgu transformējošu apziņas ceļojumu.
Pakāpeniski gonga skaņas tiek pieklusinātas, saglabājot vienmērīgu skaņu līmeni visas nakts garumā, un ieved cilvēku dziļa miera un atpūtas stāvoklī, kur notiek pašatjaunošanās procesi.
“Gongu nakts” noslēdzas ar mošanos un pakāpenisku atgriešanos “šeit un tagad” realitātē, tasi rīta tējas, iespēju dalīties ar iespaidiem un gūto pieredzi un uzdot jautājumus.

“Gongu nakts” skaņu ceļojuma laikā skanēs gongi, dziedošie trauki, koši zvani, galda stabules, zvongo, ocean drum bungas, didžeridū, okarina, indiāņu flauta, ķīniešu ūdens bļoda, fujara, vargāni u.c. instrumenti.

Lai “Gongu naktī” ikviens justos ērti un konfortabli, lūgums parūpēties par savām ērtībām – jāņem līdzi piepūšams matracis vai ērts paklājiņš gulēšanai, siltu segu, ar ko apsegties, spilventiņu pagalvim, ērtu apģērbu.

“Gongu nakti” vadīs gongu meistare, gongu meditācijas skolotāja Linda Straume. Linda ir Latvijas Kultūras akadēmijas un Lutera akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore kultūru saskarsmes jomā, vada tematiskus retrītus un svētceļojumus, viņai ir daudzu gadu meditācijas pieredze.
“Gongu naktī” piedalīsies gongu meistari Judīte un Gintaras Zapolski. Judīte ir starptautiski sertificēta kundalīni jogas un meditācijas skolotāja. Gintaras vada skaņu meditācijas ar etno un pašradītiem instrumentiem.

Dalības maksa vienam dalībniekam EUR 50.00.

Pieteikšanās, aizpildot anketu:
https://forms.gle/RXqFdmETwa66uYADA vai rakstot uz info@izaugt.lv