Rudens 2022

CCI “Torņakalns” piedāvā atbalsta speciālistu konsultācijas, sniedzot atbalstu gan dažādu krīžu situācijās nonākušajiem, gan palīdzot ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu pašsajūtu, attiecību un dzīves kvalitāti.

  • Kapelāne un sērošanas speciāliste DACE ZUŠMANE

No 14.novembra pirmdienu vakaros no 17.00 – 20.00 Rīgas Lutera draudzes centrā piedāvājam kapelānes un sērošanas speciālistes Daces Zušmanes individuālas maksas konsultācijas cilvēkiem sērās. Dace Zušmane ir dzimusi Latvijāun beigusi Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultāti. Daudzus gadus dzīvojusi ASV, kur tika ordinēta par mācītāju LELBĀL. Viņa ir arī profesionāla kapelāne ar izglītību, kvalifikācijām un daudzpusīgu kalpošanas pieredzi ASV. Pirms kāda laika viņa ir atgriezusies uz dzīvi Latvijā.

Daces svarīgākā kvalifikācija ir kopā būšana ar sērotājiem draudzēs, slimnīcās, hospisos un citos kontkestos, kā arī pašas dzīves zaudējumu un sērošanas pieredze. Dace ir ieguvusi sertifikāciju Sērošanas Dziedināšanas Metodē )Grief Recovery Method, ASV) un izmanto to kā svarīgu instrumentu savā darbā.

Lūdzam personīgi sazināties ar Daci, lai vienotos par konkrētiem tikšanās laikiem, rakstot e-pastu uz: dziedinisavusirdi@gmail.com vai sūtot īsziņu uz: 28955525.

Konsultācijas ilgums: 60 – 75min.

Samaksa: 40.00 EUR

  • Psiholoģe AIJA ZEMRIBO

Psiholoģe Aija Zemribo uz konsultācijām aicinām pieteikties dažādu psiholoģisku un emocionālu problēmu gadījumos – paaugstināta trauksme, depresija, grūtības socializēties un veidot attiecības. Studiju laikā Aija interesējusies tieši par bērnu un jauniešu problēmām, bijusi praksē Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas psihiatrijas nodaļā. Aija saka: “Bērni veidos nākotnes pasauli, viņi ir mūsu prieka un mīlestības avots, tāpēc viņu labsajūta – gan psiholoģiskā, gan fiziskā- ir nenovērtējami svarīgas”. Aija ir pabeigusi krīzes intervences teorētisko un praktisko apmācību biedrībā “Skalbes”, tāpēc var sniegt atbalstu un palīdzību psiholoģisku krīžu situācijās un pēc tikko pārciestām smagām emocionālām traumām. “Nedrīkstam aizmirst, ka cilvēka veselība nesastāv tikai no fiziskās labsajūtas, lielu daļu mūsu domu un sajūtu veido emocionālā, psihiskā veselība, tāpēc aicinu jūs par to neaizmirst un problēmu gadījumā griezties pēc palīdzības”, tā Aija Zemribo.

Konsultācija iespējama iepriekš piesakoties pa tālruni 29269060.