Draudzes centrā notiks Imanta Ziedoņa dzejas krājuma atvēršanas svētki

Ceturtdien, 13. oktobrī, plkst. 19.30 Rīgas Lutera Draudzes centrā Torņakalna ielā 5 notiks Imanta Ziedoņa 1996. gadā izdotā dzejoļu krājuma “Es skaitīju un nonācu pie Viena” atkārtotā izdevuma atvēršanas svētki. Izdevums papildināts ar dzejnieka Jāņa Rokpeļņa un mācītāja Induļa Paiča ievadvārdiem, kā arī mācītāja Jura Rubeņa sprediķi dzejnieka bērēs, kas grāmatā iekļauts pēcvārda vietā. Vakara gaitā skanēs dzejas lasījumi, dziesmas, būs arī iespēja iegādāties grāmatu.

Viens

Dzejoļu kārtojums grāmatā palicis nemainīts – to savulaik veidojis pats dzejnieks, atlasot darbus no vairākiem dzejas krājumiem un pievienojot arī lūgšanas. Krājums vēsta par Dieva apzināšanos, par tā vietu un nozīmi cilvēka dzīvē, par dzīves un dabas norišu saiknēm un saskari ar dievišķo.

Pasākuma apmeklējumam lūdzam pieteikties iepriekš!

Pieteikties>>

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.