8. decembrī – dievkalpojums mirušo bērnu piemiņai

Dievkalpojums mirušo bērnu piemiņai

8.decembrī plkst. 12.00 Rīgas Lutera baznīcā, Torņakalna ielā 3/5, sadarbībā ar vecāku atbalsta grupu “Dvēseļu dārzs” notiek dievkalpojums bērnu piemiņai “Mūzika, klusums, cerība, ceļš. Tie, kas pārdzīvo, ir tie, kuri mīl.”

Otrā decembra svētdiena, kas šogad ir 8.decembris, visā pasaulē jau 17 gadus ir mirušo bērnu piemiņas diena. Vecāki, kuri piedzīvojuši bērna zaudējumu, piedzīvo lielas ciešanas un bieži arī vientulību un bezcerību.

Dievkalpojumā mēs, kopā ar bērnu vecākiem iededzot svecītes un palaižot gaisā balonus, pieminēsim mirušos bērnus. Aicinām šajā dievkalpojumā piedalīties ikvienu, kas piedzīvojis bērna zaudējumu, neatkarīgi no tā, kad tas ir noticis un cik mazs vai liels ir bijis mūžībā aizsauktais bērniņš.

Savukārt, 8. decembra vakarā plkst. 19.00 ikviens visā pasaulē aicināts aizdegt mājas logos sveces, lai caur dažādām laika joslām apkārt pasaulei ejošā gaisma atgādina par gaismu, kuru mūsu dzīvēs ienesuši mūžībā aizsauktie bērni, un to, ko viņi mūsu dzīvēs ir paveikuši un mainījuši un to dara joprojām.

Papildu informācija

Dvēseļu dārzs. Informācija par garīgo un emocionālo atbalstu bērna zaudējumā. www.DveseluDarzs.lv.

Lelde Titava, Vecāku atbalsta grupa “Dvēseļu dārzs”, kontaktpersona, Paula Stradiņa slimnīcas kapelāne, +371 28305895.

Linards Rozentāls, Rīgas Lutera draudzes mācītājs, Bērnu slimnīcas Vecāku mājas kapelāns, +371 29220416.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.