Dievkalpojums un pikniks baznīcas dārzā 5. jūlijā!

Šajā svētdienā bija jābūt draudzes nometnei Ķečos. Diemžēl mēs nevarējām rīkot šo kopā sanākšanu ezera krastā ar lekcijām, radošām darbnīcām, sporta aktivitātēm, teātra uzvedumu! To visu mēs šogad nevaram. Bet kaut ko mēs tomēr vienmēr varam!
Tāpēc sāksim ar kopīgu pikniku!
Šo svētdien pēc brīvdabas dievkalpojuma baznīcas dārzā visi ir aicināti palikt uz pikniku. No draudzes puses būs daudz kafijas un tējas, bet katram pašam priekš sevis un savējiem jāpaņem līdzi piknikam kas garšīgs. Ņemiet arī līdzi savus krēsliņus, ķeblīšus, segas, lai visi varam justies ērti.
Tiekamies svētdien, 5. jūlijā, plkst. 11.00 baznīcas dārzā brīvdabas dievkalpojumā!

Mācītājs Linards Rozentāls

Izsūtnes baneris (9)

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.