Dievkalpojums “Citādie Ziemsvētki Torņakalnā”

Ielūdzam uz svētku dievkalpojumu “Citādie Ziemsvētki Torņakalnā” 24. decembrī plkst. 20.00 Rīgas Lutera draudzes Youtube un Facebook kanālos.
Dievkalpojumu vadīs mācītājs Linards Rozentāls.

Dievkalpojumā piedalīsies:
• Kaspars Zemītis
• Linda Leen
• Anete Kozlovska
• Chris Noah
• Mārcis Jukumsons-Jukumnieks
• Lutera kvartets
• Linda Naudiņa un Marta Millere
• Jorspeis
• My Radiant You
• Valdis Indrišonoks

Šis Ziemsvētku vakars būs citāds. Nekas nav tā, kā tam vajadzētu būt. Bet tie nebūs pirmie citādie Ziemsvētki. Nemaz ne tik sen tos vajadzēja svinēt aiz aptumšotiem logiem, un ģimenēm uz daudziem gadu desmitiem tikai domās esot kopā Ziemsvētku vakarā. Par laimi, mēs drīkstam atklāti svinēt Ziemsvētkus, par laimi mums ir tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai būtu kopā ne tikai domās. Taču svarīgākais, ka neatkarīgi ne no kā, ap mums vienmēr ir Liela Gaisma.
Ieskaties savā ikdienā, pagātnē un nākotnē! Ap tevi ir cilvēki, no kuriem staro gaisma. Viņi paši nav gaisma, bet viņi izstaro gaismu. Varbūt pašiem nemaz nezinot. Daudzi no viņiem nebūs fiziski kopā ar tevi Ziemsvētku vakarā. Tas nekas. Gaisma ir gaisma arī no attāluma. Ziemsvētku vakarā padomāsim un paturēsim sirdī šos gaismu starojošos cilvēkus. Viņi kaut ko ir izgaismojuši mūsu dzīvēs. Kaut kam mūsos ir palīdzējuši uzmirdzēt. Mūs pašus padarījuši gaišākus. Viņi ir mūsu eņģeļi. Un padomāsim par tiem, kuriem mēs esam varējuši būt gaisma. Kuriem mēs esam palīdzējuši celties, uzmirdzēt atkal no jauna. Mūsu katra dzīvei piemīt kāda gaisma un tai ir jāatspīd pasaulē mūsu dzīves laikā, sākumā, vidū vai beigās. Es pats neesmu gaisma. Bet gaisma ap mani palīdz uzmirdzēt arī manai gaismai.
Pandēmijai neizdosies aptumšot šos svētkus.
Ziemsvētki notiek. Tiem nav vajadzīgas telpas, pilnas baznīcas, un viss pārējais. Tie var notikt jebkur. Tiem nav vajadzīgs arī noteikts laiks. Tie var notikt jebkad un visur, kur laiks tiek mērīts nevis stundās un minūtēs, bet mīlestībā.
Uz tikšanos, mīļie draugi!

24. decembrī plkst. 20.00 skaties dievkalpojumu šeit: https://www.youtube.com/user/rigasluteradraudze

25. decembrī plkst. 18.00 (ar atkārtojumu 26. decembrī plkst. 11.00) klausies dievkalpojuma ierakstu Latvijas Kristīgajā radio (101.8 FM) un plkst. 20.00 Radio Marija Latvija (97.3 FM).

Dievkalpojuma ieraksts būs pieejams arī vēlāk Lutera draudzes mediatēkā Tornakalns.eu

ziemassvetki

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.