Diakonijas diena „Mīlestības māksla – Dievs–Tu–es! No teorijas līdz praksei” 6. aprīlī

Sestdien, 6.aprīlī, plkst. 11.00 – 16.00 baznīcas pagraba zālē notiks Diakonijas diena, pulcinot kopā esošos Diakonijas brīvprātīgos darbiniekus, kā arī – jo īpaši – aicinot jaunus interesentus.

Nereti uzsākot kalpošanas ceļu, mēs tā īsti neapjaušam, ka tas vienlaikus ir ne tikai ļoti svētīgs, bet arī grūts un pārbaudījumiem piesātināts ceļš. Kalpošanā mums ir jāuzklausa citam citu, jāsniedz palīdzīga roka un dažkārt vienkārši jāspēj ilgstoši kādam būt līdzās, bet… šajā atbildīgajā ceļā mums katram – kalpojošajam ir jāspēj arī saglabāt sevi, jāatrod sava uzticības persona, jāturpina dzīvot savu dzīvi un jāspēj ieraudzīt robežu, kur beidzas mūsu atbildība pret otru cilvēku. Par šo visu un vēl daudz ko citu runāsim šajā Diakonijas dienā un tēma skan: „Mīlestības māksla – Dievs – Tu – es! No teorijas līdz praksei”.

Savās pārdomās ar mums nodarbībā dalīsies deju un kustību terapeite, psiholoģe-psihoterapeite, supervīzore Indra Majore-Dūšele un mācītājs Kaspars Simanovičs. Kā arī pie kopīga sadraudzības galda pārrunāsim aktuālo diakonijas darbā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.