Decembra koncertu afiša

Adventa un Ziemsvētku laikā Rīgas Lutera draudze piedāvā daudzveidīgu muzikālo programmu. 

Trešdien, 7. decembrī, plkst. 20.00 Emīla Dārziņa jauktā kora koncerts, diriģentes Agneses Urkas koncerteksāmens. Ieeja brīva.

Piektdien, 9. decembrī, plkst. 20.00 arfistes Elizabetes Lāces autorkoncerts. Ieeja par ziedojumiem.

Otrdien, 13. decembrī, plkst. 19.00 Gintas Krievkalnas akustiskās mūzikas koncertprogramma “Atgriešanās pie Gaismas.” Ieeja par ziedojumiem.

Trešdien, 14. decembrī, plkst. 18.30 mecosoprāna Jekaterinas Novikovas un ērģelnieces Jevgēņijas Ļisicinas koncerts “Advents Torņakalnā”. Ieeja par ziedojumiem.

Svētdien, 18. decembrī, plkst. 14.00 Adventa mūzikas svētku noslēguma koncerts. Piedalās dziesminieki Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Ieva Akuratere un citi. Ieeja brīva.

Otrdien, 20. decembrī, plkst. 18.00 un 21.00 vokālās grupas “Latvian Voices” koncertprogramma “Mazie skumjie Ziemassvētki.” Programmā grupas dalībnieču jaundarbi, kā arī senas Ziemsvētku melodijas, kas nemanāmi savīsies ar “Latvian Voices” tik tuvo tautas mūziku un tradīcijām. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Svētdien, 25. decembrī, plkst. 16.00 un 19.00 mūziķu apvienības “Tev tuvumā” izpildījumā skanēs latviešu komponistu Ziemsvētku dziesmas. Piedalās Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš un grupa “Putnu balle”. Koncerta īpašais viesis – aktieris Vilis Daudziņš. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Pirmdien, 26. decembrī, plkst. 17.00 un 21.00 komponista Jāņa Lūsēna veidotais Ziemsvētu koncerts “Kā man Tevi sasildīt.” Piedalās dziedātāji Annija Putniņa un Andris Ērglis, vijolnieks Raimonds Ozols, zvanu ansamblis “Primus” un citi mūziķi. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Trešdien, 28. decembrī, plkst. 19.00 Sergejs Jēgers un Ieva Kerēvica Ziemsvētku sajūtu koncertā “Debess dārzos”. Akustiskās mūzikas programmā akadēmiskās un džeza kompozīcijas, labi zināmi un arī ne tik bieži dzirdēti Jāņa Lūsēna, Riharda Dubras un Madara Kalniņa skaņdarbi, kā arī Ievas Kerēvicas sakomponētā dziesma ar Kārļa Skalbes vārdiem „Ziemassvētku roze”. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Piektdien, 30. decembrī, plkst. 19.00 ciklā “Eiropas Ziemassvētki” skanēs Johana Sebastiāna Baha “Ziemassvētku oratorija” orķerstra “Sinfonietta Rīga”, Latvijas Radio kora, soprāna Kedijas Plāsas, kontrtenora Ka Bo Čana, tenora Mati Turi un basa Paula Putniņa izpildījumā. Diriģents Kaspars Putniņš. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un koncerta dienā baznīcā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.