Citādais Ziemsvētku dievkalpojums-koncerts “PALIKT KOPĀ” YouTube

Saite uz svētku dievkalpojumu tiešsaistē 24.decembra plkst. 20.00: https://youtu.be/OuUYGD7XTks

Būsim visi kopā 24.decembra vakarā, tiekoties Rīgas Lutera draudzes Citādajā Ziemsvētku dievkalpojumā-koncertā “PALIKT KOPĀ”

“Ziemsvētki ir stāsts par to, kā palikt kopā.” L.Rozentāls

Piedalās:
Raimonds Tiguls un draugi
Kaspars Zemītis
Anda Zemīte
Elza Rozentāle
Mihails Oļehovs
Annika Lanka
Anete Kozlovska
grupa Jorspeis
Linda Naudiņa un Marta Millere
duets INCANTO

“Ziemsvētki ir stāsts par to, kā palikt kopā. Mēs šajos svētkos satiekamies – ar radiem, draugiem, paziņām. Satiekas nereti arī tie, kas visu gadu nav satikušies. Svētki, kas visus sauc mājās, pie eglītes, pie viena galda, kaut ar TV vai datora ekrānu pa vidu.

It īpaši šajā gadā ir svarīgi domāt par to, kā mums visiem palikt kopā. Mūs šķir pieredzes, viedokļi, pārliecības un ticība tam vai citam. Tas tā var būt, ka esam tik dažādi. Un tieši tāpēc ir jāmeklē tas, kas mūs vieno. Tie var būt svētki. Tie var būt Ziemsvētki.

Ziemsvētki ir Jēzus Kristus piedzimšanas svētki. Un Kristus ir tas, kas vieno. Debesis ar zemi un zemi ar debesīm, pasauli ar Dievu un Dievu ar pasauli, cilvēku ar dabu un dabu ar cilvēku,ticīgo ar neticīgo un neticīgo ar ticīgo, pareizo ar nepareizo un nepareizo ar pareizo, šķīsto ar nešķīsto un. nešķīsto ar šķīsto, dzīvību ar nāvi un nāvi ar dzīvību, dzīvi ar mūžību un mūžību ar dzīvi. Arī Jāzepu ar Mariju un Mariju ar Jāzepu. Un eņģeļus ar ganiem un ganus ar gudrajiem, un gudros ar zvaigzni, un zvaigzni ar ceļu.

Ziemsvētkos mēs mācamies palikt kopā par spīti grūtībām. Mācamies palikt, kad ir grūti. Kad ir tumšs un auksts starp mums. Šie svētki iededz gaismu. Pēc šiem svētkiem gaismas būs vairāk.

Ja paliekam kopā, būs vairāk gaismas. Un mēs – gaisma viens otra ceļā. Gaisma, kas iztur degšanu. Tas varbūt ir šogad labākais, ko mēs visi varam. Palikt kopā.”

Rīgas Lutera draudzes mācītājs Linards Rozentāls

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.