ČETRDESMIT DIENĀS LĪDZ ZIEMSVĒTKIEM. SESTĀ DIENA.

Sestā diena

“Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna.” Ērtāk iekārtoties, citiem pielāgoties, visiem patikt un izpatikt, varenajiem neiebilst, izlikties patiesiem, dzīvojot melos, neredzēt savu ēnu, redzēt baļķus citu acīs, bet skabargu savējā nejust. Censties izdzīvot, bet nespēt savu dzīvi izdzīvot. Vai tiešām Dievs mūs ved šajās vai citās kārdināšanās? Bet varbūt tas ir Abrahāma lūgums Dievam – neved mūs ar Īzāku šajā kalnā! Sauciens, prasība, bet vai tiešām Dievam? Vai tas, kurš Tev liek pacelt nazi, sasiet Īzāku, tiešām ir abba? Vai arī tomēr abba ir tas, kurš gaida no mums nevis aklu paklausību, bet atbildības uzņemšanos, kritisku domāšanu un sevis izvērtēšanu, un spēju pateikt arī Nē tam, ko esi cēlis Dieva vietā. Gaida no mums – Abrahāma dēliem un meitām. Ir kāds Jā, kas mūs atpestī no ļauna, bet arī kāds Nē.

Mācītājs Linards Rozentāls

IMG_7911

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.