Brīvdabas meditācija gongu un dabas skaņās 21. jūnijā

Centrs cilvēka izaugsmei Torņakalns aicina uz brīvdabas meditācijas vakaru gongu un dabas skaņās š.g. 21. jūnijā pl. 20.00-21.30 Torņakalna baznīcas dārzā, ko vadīs pieredzējusī un talantīgā gongu meditācijas skolotāja Linda Straume.

Ieeja par ziedojumu.

Vasaras pilnbrieds ir laiks, kad vairāk nekā jebkad vēlamies būt dabā un piedzīvot visu tās krāšņumu un radošo spēku, kad sajūtamies piederīgi zemei un vienlaikus kā bezgalīgā, radošā Visuma pulsējoša daļa.

Atguļoties zālē, ļaujoties vēja pūsmai un smaržu niansēm, aicinām piedzīvot relaksējošu, harmonizējošu, veldzējošu un enerģizējošu dvēseles ceļojumu gongu skaņās un vibrācijās.

Gongs ir sens meditatīvs instruments, kas gadu tūkstošiem izmantots, lai dziedinātu un harmonizētu ķermeni un garu, atjaunotu iekšēju vienotību un veselumu un vadītu cilvēku pretim savas dziļākās būtības apjausmai. Gonga vibrācijas un skaņu viļņi aizsniedz katru organisma šūnu, palīdzot tai nonākt sākotnējā līdzsvarā, tiek modinātas organisma iekšējās rezerves un veicināti atjaunošanās procesi visos līmeņos.

Linda Straume ir Latvijas Kultūras akadēmijas docētāja, tulkotāja, lektore kultūrvēstures un kultūru saskarsmes jomā. Linda ir Latvijas Sv.Jēkaba ceļa asociācijas (Camino Latvia) locekle, vairāk nekā 20 gadus vada svētceļojumus un tematiskus retrītus. Lindai ir daudzu gadu meditācijas pieredze. Gongu spēli apguvusi pie gongu lielmeistara Dona Konro (Don Conreaux , ASV), Alicijas un Ričarda Eiliakas (Lietuva), meistarklasēs Vācijā. Vada gongu meditācijas un peldes gongu skaņās, ir skaņu grupas „Gongamus” dalībniece.

Nodarbība paredzēta cilvēkiem ar un bez priekšzināšanām, tā ir piemērota bērniem.

Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties, gongu meditācija parasti notiek guļus. Lūgums parūpēties, lai jums būtu silti un ērti, atrodoties guļus stāvoklī dārzā zem klajas debess – līdzi ņemt paklājiņu, pledu ar ko apsegties vai guļammaisu, kā arī nelielu spilventiņu pagalvim. Ja ir kādi veselības ierobežojumi, meditācijas laikā iespējams atrasties sēdus pozīcijā.

Uzmanību!!! Lietus gadījumā pasākums tiks atcelts.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.