Brīvdabas koncerts un sarunu vakars ar dziesminieku Ēriku Loku

Trešdien, 25.jūlijā, plkst. 18.30 Rīgas Lutera baznīcas pagalmā, Torņakalna ielā 5, notiks brīvdabas koncerts un sarunu vakars ar dziesminieku Ēriku Loku “Iedomu durvis ved mani tālāk”.

Ka pats Ēriks saka: “Iespēja muzicēt kā dziesminiekam ir man ļoti īpaša, un to patiesi un no sirds izbaudu. Katras manas dziesmas pamatā ir kāds gājuma fragments, kura izdziedāšanai ir uzziedējis kāds melodijā maskējies brīnums… Ceļš nekad nebeidzas!”

Un, ja runājam par straumi un plūdumu, kam Ēriks uzticas sava dzīvē un dziesminieka darbībā, tad viņš bilst šādi: “Ko mēs saucam par straumi te, uz zemes? Es gribētu teikt, ka tas ir Dievs, kas visu nosaka – kurp mēs katrs ejam –, un viena no lielākajām mākslām ir paļaušanās un lietu pieņemšana.”

Šis būs noslēdzošais koncerts Ērika solo albuma koncertsērijai, kas paver durvis tālāk jaunām iespējām un ceļu uz jauniem mūzikas dārgumiem līdz klausītaju ausīm.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Līdzi lūgums ņemt pledu vai sedziņu ērtakai koncerta baudīšanai.

 

2018-07 Iedomu durvis ved mani tālāk_m

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.