Baznīcu Nakts, sestdien, 29.maijā

Aicinām uz @BaznicuNakts Rīgas Lutera baznīcā!
Sestdien, 29.maijā no plkst.18.00 līdz 22.00

Baznīcā gaidīts ikviens, kas vēlas baudīt klusumu un mieru!

Sākumā Dievs radīja debesis un zemi. Un zeme bija tukšum tukša, tumsa bija pār dzīlēm un Dieva vējš lidinājās pār ūdeņiem.
/1.Mozus grāmata 1.nodaļa 1.pants/

Visas esības pamati, visa mūsu esība balstās nevis kādā noteiktībā, kad viss ir skaidrs, bet taisni otrādi. Virs neaptveramības, virs neskaidrības, virs tā, ko nevar izteikt, virs bezdibeņa rodas viss, kas rodas. Virs tā lidinās Dieva vējš, kas rada visu, kas ir.
/mācītājs Linards Rozentāls/

Apmeklējuma laikā lūdzam ievērot drošības noteikumus:
– lietot mutes un deguna aizsegus
– nedrūzmēties un ievērot distanci
– sekot drošības instrukcijām un norādēm

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Dievnama zvans šajā dienā Torņakalnā skanēs pl. 12.00, 18.00 un 22.00.
Baznīcu Nakts ietvaros, plkst. 18.00 norisināsies starpkonfesionāls atklāšanas dievkalpojums no Ogres Sv. Trīsvienības baptistu draudzes. Dievkalpojuma tiešraide tiks translēta @BaznicuNakts Facebook kontā.

Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā, šogad vienoti 29.maijā. Tas ir laiks, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības. Pasākuma dienā baznīcas ir atvērtas līdz vēlai naktij. Šogad dalību “Baznīcu nakts 2021” apstiprinājušas 97 baznīcas visā Latvijā.
#BaznīcuNakts2021 #BaznīcuNakts

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.