Atvērtais pasākums Kapseļu ielā “Zvaigznes atspīdēšana”

Piektdien, 4.janvārī no plkst. 17.00 – 19.00 bērnu aprūpes centrā “Rīga” Kapseļu ielā 31 notiks atvērtais pasākums.

Ziemassvētku laiks ir piepildīts ar skaistiem koncertiem, sirsnīgiem vārdiem, siltiem sveicieniem, mīļu cilvēku satikšanu un kopā būšanu. Arī Kapseļu ielas aprūpes centrā dzīvojošie bērni svētkos saņem dāvanas, apmeklē koncertus, pie viņiem atnāk jauki ciemiņi. Tomēr tie visi ir cilvēki, kas atnāk uz īsāku vai nedaudz garāku laiku, bet pēc tam aiziet. Turpinot atvērto pasākumu tradīciju arī jaunajā 2019.gadā, Valsts sociālās aprūpes centrā “Rīga” jeb Kapseļu ielas bērnu aprūpes centrā, vēlamies atkal uzrunāt sabiedrību, potenciālās uzņemošās ģimenes, visus drosmīgos un atsaucīgos cilvēkus, lai kopīgi atrastu katram bērnam viņa mīļos cilvēkus – viņa ģimeni. Vēlamies turpināt atvērto pasākumu tradīciju ar vēl lielāku cerību un paļāvību, ka bērns ar invaliditāti tāpat kā jebkurš bērns ir tiesīgs uzaugt mīlošā ģimenē. Pasākumā viesus gaidīs VSAC “Rīga” filiāles “Rīga”, “Pļavnieki”, “Teika”, “Baldone” un citu filiāļu bērni, filiāļu darbinieki. Šī ir iespēja brīvā atmosfērā iepazīties ar bērniem, mazināt aizspriedumus par to, kas ir bērns ar invaliditāti, un apzināt veidus, kā palīdzēt bērniem, tā radot pozitīvu pienesumu gan bērnu, gan savā dzīvē. Pasākuma tālejošais mērķis ir dot iespēju potenciālajām uzņemošajām ģimenēm iepazīties ar filiālēs dzīvojošajiem bērniem, lai veicinātu bērnu uzņemšanu ģimenēs. Pasākuma norise paredzēta ārā, tādēļ lūdzam apģērbties atbilstoši laika apstākļiem! Mūs gaidīs sportiskas aktivitātes svaigā gaisā, kāds muzikāls priekšnesums un silta zupa. Aicināts ir ikviens!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.