Atskaņas no draudzes nometnes “Apokalipse”

Aizritējusi kārtējā iedvesmojošā Rīgas Lutera draudzes vasaras nometne! Šogad klātbūtnē un priekā viens ar otru dalījās ap 260 dalībniekiem, gan draudzes cilvēki, gan viesi. Pieaugušie, bērni, daži dzīvespriecīgi suņi un pat vietējā pīļu ģimene! No paša jaunākā, 2 mēnešus vecā dalībnieka, līdz pieredzes bagātākajam – 79 gadus vecajam.

Laikapstākļi mūs nelutināja, tomēr saudzēja. Uzzinājām, ka apokalipse ir brīnišķīgs notikums! Iemēģinājām roku dažādu autoru dzejoļu radoši vizuālā interpretēšanā. Apguvām jaunas zināšanas radošās darbnīcās. Piedzīvojām tādu dievkalpojumu, kādu svinēja pirmajās kristiešu kopienās Korintā un citviet. Pat guvām nelielu ieskatu pasaules gala noskaņās, vērojot no debesīm krītošu lielu zvaigzni, kas dega kā lāpā, un vienojoties kopīgā prieka dejā!

“Un dvēseles atvērās…”, kā atsauksmes vēstulē par nometni raksta kāda dalībniece.

Paldies visiem, kas piedalījās un ļāvās mācīties veidot un piedzīvot Dieva valstību!

Nometnes lekciju ierakstus var atrast šeit>>

Kā arī pieejams neliels ieskats vakara teātra izrādē>>

Apokalipse

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.