apzinātība bērnu veselības aprūpē

Piektdien un sestdien, 17. un 18. jūnijā, Rīgas Lutera draudzes sadarbības partneri Bērnu slimnīcas fonds un Vecāku māja rīko konferenci un meistarklases par apzinātības praksi veselības aprūpē. Konferencei iespējams pieteikties līdz 15. jūnijam.

MFN_konference_2016-junijs

Programma

Konferences tēma ir apzinātības prakse bērnu veselības aprūpē: apzinātības jēdziens un prakse, kā tā var uzlabot pacientu aprūpi, kā sadzīvot ar stresu bērnu veselības aprūpes darbinieku ikdienā, kādi ir apzinātības prakses ieguvumi, to praktizējot dažādu saslimšanu gadījumos.

Apzinātības prakse ir zinātniskos pētījumos pārbaudīta metode, lai atgūtu un uzturētu fizisko un garīgo veselību un iekšējo līdzsvaru. Apzinātības praksi raksturo kā nepārtrauktu uzmanības pievēršanu pašreizējam mirklim, to nevērtējot, bet vērojot ķermenī, domās un vidē notiekošos procesus. Tā palīdz iegūt lielāku vērību pret būtisko cilvēka dzīvē, pamanīt domās un ķermenī notiekošos procesus, pieņemt realitāti, kā arī iegūt mieru.

Konferencē uzstājas profesionāļi, kam ir ilggadēja pieredze apzinātības prakses pētniecībā un praktizēšanā. Paredzētas arī praktiskās nodarbības.

Konference notiks LU Dabaszinātņu centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā. Pieteikšanās līdz 15. jūnijam vietnē Bsf.lv. Dalības maksa: 20EUR.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.