Aizlūgsim, šodien, 14.jūnijā, plkst.21.00!

“Šogad 14.jūnijā mēs pieminam mūsu tautas lielās traumas, lielo sāpju – deportāciju – 80 gadskārtu. Šogad mēs, Lutera draudze, aicinam palūkoties uz šo dienu ne tikai caur prizmu, kura vēstī, kas nodarīts mums, bet arī caur to, ko joprojām piedzīvo cilvēki mums līdzās. Aizvesto piemiņas diena vēstī ne tikai par tiem, kurus aizveda toreiz, bet arī par tiem, pret kuriem netaisni, vardarbīgi, necilvēciski, mežonīgi attiecas šodien. Tāpēc aicinam visus vienoties lūgšanā par tiem, kuri tiek vajāti, ietekmēti, spīdzināti, tepat mums līdzās – Baltkrievijā. Mēs aizlūgsim par baltkrieviem un baltkrievu tautu, kuras liela daļa vairs nevar justies savā zemē kā mājās, pret kuriem vēršas cilvēcību pazaudējis režīms, par bēgļiem un arestētajiem, apmelotajiem un izdzītajiem. Aizlūgsim visi kopā par baltkrieviem un viņu zemi!”
Mācītājs Linards Rozentāls.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.