Adventa tirdziņš cilvēku ar garīgās veselības traucējumiem atbalstam

Svētdien, 27. novembrī, plkst. 14.00 Adventa tirdziņš Draudzes centrā. Pasākumā gūtie ienākumi tiks izmantoti, lai sarīkotu svētkus – Lielo mielastu un koncertu – 282 sociālās aprūpes centra “Atsaucība” iemītniekiem.

Smukumlietas un praktiski izmantojami labumi

Tirdziņā varēsiet iegādāties “Visdārgākās pērles” dalībnieku un Svētdienas skolas audzēkņu darinājumus, Ziemsvētku dāvanas saviem mīļajiem, smukumlietas un praktiski izmantojamus labumus, interesantas grāmatas un priekšmetus ar vēsturisku vērtību. Būs lielā loterija ar vērtīgām balvām un sniegpārsliņu darbnīca gan mazajiem, gan lielajiem. Āra kafejnīcā varēsiet pamieloties ar kāpostiem, desiņām un citiem gardumiem, bet iekštelpās klāsim kafijas galdu.

Mūsu laika apustuļi

Sociālās aprūpes centrā “Atsaucība” mitinās cilvēki ar garīgiem traucējumiem, cilvēki, ko sabiedrība bieži vien nevēlas redzēt. Tomēr mums viņi ir svarīgi. Viņi ir mūsu laika apustuļi, kas aicina mūs kļūt mīlošākiem, iejūtīgākiem un atsaucīgākiem. Rīgas Lutera draudze ar pansionātu sadarbojas jau 20 gadus. Ar tā iemītniekiem kopā svinēti dievkalpojumi, notikušas ekskursijas, koncerti un pat iestudēta pasaku luga. Viņi par šo kopābūšanu priecājas no sirds, un par to priecājamies arī mēs. Dienu pirms Pelnu dienas vēlamies centra iemītniekiem klāt Lielā mielasta galdu un aicināt uz koncertu. Visi esam aicināti sarūpēt viņiem arī dāvanas.

Centra iemītnieki īpaši priecāsies par:

– dziju,

– mazajiem radioaparātiem, ko var turēt istabiņās,

– šujmašīnu.

Dāvanas lūdzam līdz 27. novembrim nogādāt Draudzes centrā.

Aicinām ziedot pārdošanai

Atbalstīt svētku sarīkošanu SAC “Atsaucība” iemītniekiem jūs varat, ne tikai iepērkoties tirdziņā, bet arī dāvinot lietas pārdošanai. Aicinām ziedot:

adventaVainagsShalle

– mājražojumus,

– rokdarbus,

– vintāžas priekšmetus,

– jaunu un lietotu sadzīves tehniku,

– citas saimniecībā noderīgas lietas,

– bērnu, kulinārijas, rokdarbu un praktiskās psiholoģijas grāmatas.

Ziedotās lietas līdz 26. novembrim lūdzam nogādāt Draudzes centrā.

Brīvprātīgie palīgi tirdziņa norises nodrošināšanai

Tāpat aicinām pieteikties brīvprātīgos, kas būtu gatavi nodrošināt tirdziņa norisi. Aizpildot pieteikumu, lūdzu, izvēlieties sev ērtāko dienu un piezīmju sadaļā norādiet, kāda veida palīdzību esat gatavs sniegt.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.