Aicinām uz virtuālu svētbrīdi un sadraudzību svētdienās!

Mēs šobrīd piedzīvojam jaunu realitāti, kurā notiek tas, kas šķita neiespējams vēl pirms pāris nedēļām, piemēram, mēs nevaram brīvi pulcēties svētdienas dievkalpojumā. Uzzinot par valstī ieviesto ārkārtas stāvokli un par tam sekojošajiem ierobežojumiem, mēs ļoti intensīvi liekam kopā savus prātus, sirdis un intuīciju, lai radītu iespējas mums visiem palikt ciešās attiecībās. Visur tiek runāts par sociālo distancēšanos, tomēr mēs domājam, ka jāievēro fiziska distancēšanās, bet jāveicina sociālā tuvība. Pagājušajā nedēļā nācām klajā ar svētbrīža ierakstu un šo iespēju nodrošoināsim arī šajā svētdienā, taču mums dzimusi vēl kāda ideja – visiem satikties virtuālajā Torņakalnā, lai kopā piedalītos svētbrīdī un sadraudzībā Torņakalna virtuālajā centrā, kurā pamazām piedāvāsim aizvien vairāk pasākumu, aktivitāšu un prakšu, lai palīdzētu mums visiem iemantot lielāku iekšējo stabilitāti un spēju sadzīvot ar notiekošo. Mēs jūs turpināsim regulāri informēt par mūsu pasākumiem šajā neziņas pilnajā laikā. Ir tik daudz iespēju klausīties un skatīties, bet maz iespēju parunāties tā, it kā tas notiktu reālajā dzīvē. Taču tieši to mēs mēģināsim darīt! Jums būs iespēja vienam ar otru parunāt, vienam otru redzēt un sajust.

Svētdienas, 22. marta, virtuālās sadraudzības eksperiments, kuru mēs visi mācīsimies kopā nodrošināt, plānots šāds:

10.50 tiekamies Torņakalna virtuālajā tikšanās telpā (tajā var nokļūt, sekojot šai saitei: https://zoom.us/j/8510447450 Ja jums tiek prasīts “meeting ID”, lūdzu, ierakstiet šo kodu: 851 044 7450);

11.00 kopā piedalāmies virtuālajā svētbrīdī un jums būs iespēja pieteikt savus aizlūgumus;
11.55 mēs jums pastāstīsim nedaudz vairāk par šo ieceri un sadraudzības norisi virtuālajā vidē;
12.00 kopīgi aizlūgsim;
12.10 mazākās grupiņās aprunāsimies par to, kā mums klājas;
12.35 atkal apvienosimies visi sanākušie kopā, lai sajustu kopējo noskaņojumu un dalītos pieredzē par piedzīvoto sadraudzības pasākumu;

Lai nodrošinātu ērtu pieslēgšanos, aicinām veikt šādus sagatavošanās darbus:
1) ja plānojat pieslēgties no sava viedtālruņa (mēs gan iesakām to darīt no datora, jo lielāks ekrāns dos iespēju redzēt daudzus citus dalībniekus vienlaikus), ir vērts lejuplādēt aplikāciju https://zoom.us/download.
2) neatkarīgi no tā, vai pieslēgsieties no tālruņa vai datora, izmēģiniet savas ierīces skaņu un mikrofonu šeit: https://zoom.us/test
3) Ļoti sirsnīgi aicinām ieslēgt savu ierīču kameras, lai mēs visi viens otru varam redzēt.

Draudzes mācītāju un padomes vārdā
draudzes padomes priekšniece Žanete Drone ♥

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.