Aicinām piepildīt Pļaujas svētku paciņas senioriem līdz 3.oktobrim

3.oktobrī līdztekus draudzes kopsapulcei un padomes vēlēšanām svinēsim arī Pļaujas svētkus. Šajā dienā esam aicināti pateikties Dievam par saņemtajām svētībām un dalīties savā priekā. Mēs, Lutera draudzes komanda, esam iecerējuši Pļaujas svētku laikā dalīties ar mūsu senioriem, sagādājot un nogādājot viņiem 150 svētku cienasta paciņas. Aicinām līdz 3.oktobrim ziedot dārza veltes, pārtikas preces vai sadzīves lietas, kas papildinās senioru cienasta paciņas. Ziedojumus iespējams nodot draudzes centrā otrdienās un trešdienās no plkst.15.00 līdz 18.00 vai svētdienās pēc dievkapojuma. Tāpat aicinām pieteikties interesentus, kas vēlas palīdzēt ar individuālo paciņu nogādāšanu senioriem mājās. Palīgus lūdzam pieteikties pie diakonijas vadītājas Ievas Ansones pa tālr. + 371 28345443
Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvien ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem” (2.Kor 9:8)

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.