Aicinām pieteikties pirmslaulību semināram

Rīgas Lutera draudzē sākusies pieteikšanās pirmslaulību semināram, kas notiks 10., 17., 24. un 31. martā plkst. 19.00 Draudzes centrā Torņakalna ielā 5.

Četru nodarbību cikls paredzēts ne vien pāriem, kas vēlas precēties, bet arī tiem, kas jau ir laulājušies un/vai piedzīvo izaicinājumus un grūtības attiecībās. Seminārā kopā ar Rīgas Lutera draudzes mācītāju Kasparu Simanoviču meklēsim atbildes uz jautājumiem par to, ko varam sagaidīt laulības dzīvē, kāpēc attiecībās kāpuma periodi mijas ar krituma brīžiem, kāpēc rodas konflikti un kā risināt strīdus, kā tikt galā ar attiecību lielākajiem pārbaudījumiem u.c.

Nodarbībās tiek izmantoti dažādi izdales materiāli un anketas. Tas ir veids, kā pārim dot iemeslu atkal sākt savā starpā sarunāties par visdažādākajām tēmām, kā iepazīt un labāk saprast pašam sevi un otru.

Pieteikšanās

  Vārds:

  Uzvārds:

  E-pasts:

   

  Piekrītu datu apstrādei(RLD privātuma politika)

   

  Vēlos saņemt jaunumus savā e-pastā

  Drošības kods:

  To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

   

   

  Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.