Aicinām piedalīties labdarības akcijā “Ceļā uz skolu”!

Rīgas Lutera draudze ikgadu īsteno labdarības akciju “Ceļā uz skolu”, lai bērniem no trūcīgām ģimenēm sniegtu atbalstu skolas gaitu sākšanai jaunajā mācību gadā.

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt draudzes aprūpē esošajām trūcīgajām ģimenēm, ir aicināts ziedot:
–  kancelejas preces (pildspalvas, zīmuļi, penāļi, lineāli, cirkuļi, burtnīcas, klades, zīmēšanas un akvareļu papīrs (gan A4, gan A3 formātā), guašas krāsas, krāsu zīmuļi, krītiņi, šķēres, līme u.tml.);
– grāmatnīcu dāvanu kartes;
– skolas somas;
– sporta apģērbu un apavus.

Ziedojumus lūdzam nodot līdz 22. augustam Draudzes centrā tā darba laikos vai atstāt baznīcas pēdējos solos tam paredzētā grozā. Visas saziedotās mantas tiks sakomplektētas individuāli katrai ģimenei atbilstoši bērnu vecumam un dzimumam.

2018-08 CEĻĀ UZ SKOLU

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.