Aicinām brīvprātīgos palīgus baznīcas telpu ģenerāltīrīšanā

Šoruden esam ieplānojuši baznīcas telpu ģenerāltīrīšanu individuālā sadarbībā ar baznīcas pārzinēm Ligitu un Ditu. Tos, kuri jūt aicinājumu un apzinās savas fiziskās iespējas, aicinām sazināties ar baznīcas pārzini Ligitu Puķīti pa tālr. +371 26 186 105, lai vienotos par ērtāko laiku un konkrēto tīrīšanas uzdevumu pēc jūsu iespējām:
  • solu mazgāšanu
  • palodžu un logu aiļu mazgāšanu
  • kāpņu telpu mazgāšanu
  • sānu durvju priekštelpu tīrī- šanu
  • altārdaļas putekļu tīrīšanu
  • un citiem darbiņiem.

Pieteikšanās, vienojoties individuāli ar Ligitu Puķīti pa tālr. +371 26 186 105

 

P.S. Ja drošības pasākumi atļaus, tradicionālā RUDENS TALKA notiks 6.novembrī pl.9.30. Sekojiet informācijai.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.