Adventa un Ziemsvētku koncerti baznīcā

Svētdien, 29. novembrī, plkst. 14.00 koncerts cikla “Adventa mūzikas svētki Rīgā” ietvaros. Piedalās Haralds Sīmanis. Ieeja brīva. 

Piektdien, 4. decembrī, plkst. 19.00 Pirmā Adventa koncerts. Piedalās Rīgas Imantas vidusskolas koris, zēnu koris “Auseklītis” un meiteņu koris “Unda”. Ieeja brīva.

Svētdien, 6. decembrī, plkst. 16.00 koru mūzikas koncerts “Mūzika Adventa laikā”. Ieeja par ziedojumiem.

Svētdien, 13. decembrī, plkst. 15.00 II kokļu mūzikas ziemas festivāls “Kokļu skaņas ziemas mirdzumā”. Ieeja par ziedojumiem.

Piektdien, 18. decembrī, plkst. 19.00 Eiropas Ziemassvētki. Jozefa Haidna oratorija “Pasaules radīšana”. Koncertā piedalās Elīna Šimkus, Lotārs Odiniuss, Rihards Mačanovskis, Rīgas Doma zēnu koris un “Sinfonietta Rīga”. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Svētdien, 20. decembrī, plkst. 19.00 koncerts “Ar sirdi eņģeļa plaukstā”. Koncertā piedalās Endija Aleksandra, Dainis Skutelis, Ģirts Ķesteris un Melisa Kovaļova. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Pirmdien, 21. decembrī, plkst. 19.00 koncerts “Espresso ziemas skaņas”. Piedalās grupa “Espresso” ar pavadošo sastāvu “Kristīnes Liedes trio”. Ieeja par ziedojumiem.

Trešdien, 23. decembrī, plkst. 19.00 kamerkora “Tonika” koncerts “Mīlestība šovakar tiek ielūgta”. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Sestdien, 26. decembrī, plkst. 20.00 koncerts “Tev tuvumā”. Koncertā piedalās Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš, Marts Kristiāns Kalniņš, grupa “Putnu Balle”, Agate Ozoliņa, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs un Kaspars Kurdeko. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Svētdien, 27. decembrī, plkst. 17.00 un 21.00 koncerts “Kad mīlestība dzimst…”. Piedalās Zigfrīds Muktupāvels, Ance Krauze un Jāņa Lūsēna Ziemsvētku orķestris. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Otrdien, 29. decembrī, plkst. 20.00 koncerts “Meklētāja Roze”. Koncertā piedalās Rēzija Kalniņa, Ainārs Rubiķis, Jānis Aišpurs, Ilze Dzenīte, Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Trešdien, 30. decembrī, plkst. 19.00 Eiropas Ziemassvētki. Johana Sebastiana Baha “Ziemassvētku oratorija”. Koncertā piedalās Elīna Šimkus, Helēna Lepalāna, Olivers Kūziks, Kalvis Kalniņš, Latvijas Radio koris un “Sinfonietta Rīga”. Diriģē Risto Josts. Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.