Adventa tirdziņš 10. decembrī

Svētdien, 10. decembrī, plkst. 13.00 esat mīļi aicināti uz Adventa tirdziņu Draudzes centrā, kurā vāksim ziedojumus, lai atbalstītu Lutera draudzes kori viņu vēlmē pārstāvēt un reprezentēt draudzi koncertos, dievkalpojumos un Dziesmu Svētkos.

Jūs sagaida kūku un citu gardumu degustācija, vintāžas priekšmetu un grāmatu andele, radošā darbnīca bērniem un lielā Adventa loterija ar jaukām balvām, sirsnīga noskaņa, mūzika, sarunas, smiekli un dalīšanās prieks! Arī šogad āra kafejnīca ar karstajiem dzērieniem, desiņām un štovētiem kāpostiem.

Aicinām pieteikties kārumu meistarus, rakstot vai zvanot Ievai Ansonei (tālr. 28345443, Ieva.Ansone@LuteraDraudze.lv)

Pašu darinātas dāvanas un rotājumi

Tirdziņā varēsiet iegādāties ar mīlestību darinātas Ziemsvētku dāvanas – rokdarbus un mājražojumus, svētku rotājumus un apsveikuma kartītes. Aicinām draudzes locekļus piedalīties tirdziņā un izpausties ar savu talantu, ziedojot pašgatavotas lietas un gardumus.

Visi tirdziņā gūtie ienākumi tiks ziedoti, lai palīdzētu draudzes korim sagādāt koncertu tērpus.

Vintāžas un grāmatu andele

Atrodi savu pērli vintāžas stūrītī! Jūs varat atbalstīt šo pasākumu, ziedojot tehniku, mājsaimniecības preces un aksesuārus ar vēsturisku vai praktisku vērtību, kā arī bērnu, kulinārijas, rokdarbu vai praktiskās psiholoģijas grāmatas, atgādājot tās uz Draudzes namu līdz 9. decembrim. (Lūdzam izvērtēt, vai ziedotās lietas ir tīras, pievilcīgas pircējam un labā lietošanas stāvoklī, kā arī grāmatas atbilst norādītajai tematikai. Saplēstas, neaktuālas grāmatas, kā arī vecu periodiku lūdzam neziedot.)

 

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.