7. janvārī aicinām uz kontemplācijas dienu

Sestdien, 7. janvārī, plkst. 9.30 Rīgas Lutera draudzes centrā notiks kontemplācijas diena, kuras dalībnieki aicināti visu savu uzmanību veltīt meditācijas praksei, pavadot laiku klusumā un apcerē.  Pasākumā paredzēti vairāki meditācijas posmi ar pārtraukumiem atpūtai un kustībām.

Pieteikšanās

Dalība kontemplācijas dienā, tikai piesakoties iepriekš (vietu skaists ierobežots). Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu, aizpildiet elektronisko pieteikuma formu.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Dienas kārtība

9.30   Ierašanās
10.00  Ievads un noskaņošanās
10.30  Meditācija, 2 x 25 minūtes
11.30  Pārtraukums
12.00  Meditācija, 3 x 25 minūtes
14.00  Pārtraukums
14.30  Meditācija, 3 x 25 minūtes
16.00  Pārtraukums
16.30  Sv. Vakarēdiens
17.00  Meditācija, 25 minūtes
17.30  Noslēgums

Pasākuma norises dienā dalībnieki ir aicināti ierasties savlaicīgi un palikt pasākumā līdz tā beigām. Dalībnieku kavēšanās, prombūtne vai priekšlaicīga došanās prom rada nepatīkamus traucējumus pārējiem pasākuma dalībniekiem.

Praktiska informācija

Kontemplācijas dienā tās dalībnieki ievēro klusumu, nesarunājas. Pirms pasākuma izslēgtu mobilo tālruni nodod glabāšanā pasākuma organizatoriem. Dalībnieki aicināti ģērbieties ērtās, meditēšanai piemērotās drēbēs un meditācijas telpā uzturēties bez apaviem. Draudzes centrā ir siltā grīda, tādēļ visas dienas laikā iespējams staigāt bez apaviem.

Meditācija notiek uz meditācijas paklājiņiem un spilveniem vai sēžot uz krēsliem.

Dalībniekiem visas dienas laikā būs pieejams silts ūdens, tēja, kafija un saldumi. Ja vēlaties nopietnāku maltīti, lūdzu, paņemiet to līdzi.

Pārtraukumus starp meditācijas piegājieniem aicinām izmantot pārdomām, atpūtai vai vingrošanai, kam būs atvēlēta atsevišķa telpa. Ja iespējams, paņemiet līdzi vingrošanas paklājiņu, uz kā starpbrīžos pavingrot vai atgulties.

Kontemplācijas diena tiek organizēta un notiek par dalībnieku ziedojumiem. Dalībnieki parasti ziedo 40 – 70 eiro.

Sagatavošanās

Meditācija ir ļoti vienkārša, bet ne viegla garīgā prakse. Kontemplācijas dienā būs salīdzinoši liela meditācijas slodze, tādēļ līdz kontemplācijas dienai tās dalībnieki aicināti vingrināties un apmeklēt iknedēļas meditācijas nodarbības Rīgas Lutera Draudzes centrā, lai ar atvērtu prātu, sirdi un ķermeni varētu pilnvērtīgi piedalīties garākā meditācijā.

Meditācijas nodarbības notiek Rīgas Lutera Draudzes centrā, Torņakalna ielā 5, ceturtdienās plkst. 19.30 un sestdienās plkst. 8.00 un 19.30, piesakoties iepriekš šeit>>

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.