29. decembrī – koncerts “Mana roka tavējā…”

Svētdien, 29. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Lutera baznīcā Rēzijas Kalniņas un Ulda Marhilēviča Ziemsvētku koncerts “Mana roka tavējā…”. Koncertā piedalās arī Modris Laizāns (basģitāra), Ingus Feldmanis (ģitāra un mutes harmonikas), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti) un Dzintars Beitāns (vijole).

Autori, kuru dzejoļi kļuvuši par pamatu koncertprogrammai, izgājuši dziļas ciešanas, pārvarējuši kaislību pilnas pretrunas un beidzot atraduši ceļu uz savu būtību. Tāda ir dzejniece un skolotāja Gunta Micāne, dzejniece un teoloģe, Iļģuciema sieviešu cietuma kapelāne Rudīte Losāne, Ilga Bērza, Eva Dortāne, Tatjana Zeiliņa-Jones un citi autori – viņu dzīve ir garīgā skola, no kuras pamācīties aicināts ikviens.

Koncerts vedinās klausītājus apjaust, ka arī klusums var būt skaņa, citkārt daiļrunīgāka par vārdiem izrādās mūzika. Ar vārdiem dažkārt viens otru pārprotam, bet mūzikā – nekad.

Koncertiem līdzās dziesmām skanēs arī instrumentālā mūzika, bet runātais vārds būs rūpīgi izmeklēts fragmentu kopums no Zālamana Augstās dziesmas. Arī mācītājs Juris Rubenis saka, ka tas, kas notiek starp vīrieti un sievieti, ir Dievs. Mīlestība ir Dievs.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.