Adventa tirdziņā savākti līdzekļi Lielā mielasta sarīkošanai

Svētdien, 15. decembrī, Rīgas Lutera draudzes centrā notika gadskārtējais Adventa tirdziņš, kura mērķis ir vākt līdzekļus Lielā mielasta sarīkošanai trūcīgiem un vientuļiem cilvēkiem.

Adventes tirdziņa kopējais savākto līdzekļu apmērs ir 910 lati. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, pircējiem un tirgotājiem, izsoles un loterijas dalībniekiem, māksliniekiem un brīvprātīgā darba veicējiem, draudzes darbiniekiem, kalpotājiem un mācītājiem par pacietību, atsaucību un nesavtību lielāka mērķa sasniegšanai.

Pateicoties savāktajiem līdzekļiem, Rīgas Lutera draudze 28. decembrī rīko Ziemsvētku Lielo mielastu trūcīgiem un vientuļiem apkārtnes iedzīvotājiem. Tie ir jau krietnu laiku iepriekš apzināti cilvēki un ģimenes ar maziem bērniem, kuriem Rīgas Lutera draudzes diakonijas ikdienas palīdzība un Lielais mielasts svētkos ir ievērojams atbalsts un uzmundrinājums. Lielajam mielastam saziedotos līdzekļus izlietos siltām pusdienām, koncertam un dāvanām lieliem un maziem mielasta dalībniekiem.

Sirsnīgs paldies jau iepriekš arī daudziem brīvprātīgā darba veicējiem, kas pieteikušies un turpina pieteikties paša Lielā mielasta sarīkošanai un norises nodrošināšanai!

Papildu informācija

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.