2.MAIJĀ PL.11.00 DIEVKALPOJUMS TIEŠSAISTĒ ZOOM

IEDROŠINĀJUMS SATIKTIES ZOOMĀ, ARĪ DIEVKALPOJUMĀ!

Rīgas Lutera baznīcas dievkalpojumos ik nedēļu iespējams piedalīties gan tiešsaistē Zoom platformā, gan skatīties video ierakstu YouTube platformā. Jāatzīmē, ka katrs no šiem dievkalpojumiem ir atšķirīgs!

Šo svētdien notiks tikai tiešsaistes dievkalpojums Zoom platformā, tapēc tos, kas vēl šaubās par šādu izvēli, lūk iedrošinājums un atsauksmes no mūsu draudzes locekļiem, kas katru svētdienu pl.11.00 pulcējas Zoom dievkalpojumā:

Inese, draudzes locekle: “Еs izvēlos Zoom dievkalpojumu svētdienu rītos, jo tas man dod to sajūtu, ka vismaz dievkalpojuma laiks ir palicis šai nedaudz satracinātajā dzīvē nemainīgs. Kaut arī tiešsaistē, bet tā ir klātienes sajūta – būt kopā ar citiem draudzes locekļiem, iespēja redzēt, ka asara nobirst ne tikai man, bet arī kādam citam no saviļņojuma! Man ir iespējam pieteikt aizlūgumu un domās būt arī ar citiem, kas aizlūdz šajā brīdī. Jā, tas dod klātbūtnes un kopīguma sajūtu!”

Viesturs, draudzes loceklis: “Man dalība dievkalpojumā Zoom platformā ļauj sajust vismaz daļu no reālas dievkalpojuma pieredzes. Protams, klātbūtnes pieredze baznīcā ir spēcīgāka un ne ar ko nav aizvietojama. Tomēr šeit Zoomā ir iespēja ieraudzīt arī vārdus aiz sejām, iespējams iepazīt un redzēt citus ar kuriem šis ceļš kopā ejams. Sarunas pēc dievkalpojuma arī ir citreiz ļoti dziļu un personīgu pieredžu piepildītas.”

Ieva, draudzes locekle: “Es Zoom piedalos jau kopš pirmsākumiem. Dažas reizes esmu paklausījusies arī YouTube ierakstu, bet tiešsaistes Dievkalpojums sniedz līdzīgāku sajūtu klatienei – jāpaspēj noteiktā laikā, tas jāieplano, tāpat kā citi svarīgi pasākumi! Ir autentiskāka klātienes sajūta nekā skatoties dievkalpojumu video ierakstā. Šeit ir kautkas dzīvs, iespēja redzēt citus, retos brīžos kaut kas pat ne perfekts – kāda pārteikšanās vai skaņas misēklis. Tas rada cilvēcisku un siltu sajūtu – mēs tepat visi esam, katrs savā lodziņā, tomēr vienoti.”

 

Tiekamies šo svētdien, 2.maijā, pl.11.00 Zoom: https://zoom.us/j/8510447450

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.