Adventa tirdziņš

Svētdien, 13. decembrī, plkst. 13.30 Draudzes namā esat mīļi aicināti uz Adventa tirdziņu, kurā vāksim ziedojumus, lai sarīkotu ikgadējo labdarības mielastu.

Jūs sagaida kūku un citu gardumu degustācija, vintāžas priekšmetu un grāmatu andele, radošā darbnīca bērniem un lielā Adventa loterija ar jaukām balvām, sirsnīga noskaņa, mūzika, sarunas, smiekli un dalīšanās prieks! Šogad pārsteigums – romantiska āra kafejnīca ar karstajiem dzērieniem, desiņām un štovētiem kāpostiem. Aicinām pieteikties kārumu meistarus >>

Pašu darinātas dāvanas un rotājumi

Tirdziņā varēsiet iegādāties ar mīlestību darinātas Ziemsvētku dāvanas – rokdarbus un mājražojumus, svētku rotājumus un apsveikuma kartītes. Aicinām draudzes locekļus piedalīties tirdziņā un izpausties ar savu talantu >>

Visi tirdziņā gūtie ienākumi tiks ziedoti, lai sarīkotu labdarības mielastu patvēruma meklētājiem un sagādātu svētku dāvanas trūcīgām ģimenēm.

Vintāžas un grāmatu andele

Atrodi savu pērli vintāžas stūrītī! Jūs varat atbalstīt šo pasākumu, ziedojot tehniku, mājsaimniecības preces un aksesuārus ar vēsturisku vai praktisku vērtību, kā arī bērnu, kulinārijas, rokdarbu vai praktiskās psiholoģijas grāmatas, atgādājot tās uz Draudzes namu vai Drēbju kameru līdz 12. decembrim. (Lūdzam izvērtēt, vai ziedotās lietas ir tīras, pievilcīgas pircējam un labā lietošanas stāvoklī, kā arī grāmatas atbilst norādītajai tematikai. Saplēstas, neaktuālas grāmatas, kā arī vecu periodiku lūdzam neziedot.)

Pieteikšanās

Piesakies palīdzēt Adventa tirdziņam, aizpildot elektronisko anketu. Pieteikšanās līdz 7. decembrim, vietu skaits ierobežots. Lūdzam ņemt vērā, ka visi tirdziņā gūtie ienākumi tiek ziedoti ar mērķi, lai uzklātu mielasta galdu patvēruma meklētājiem un sagādātu svētku dāvanas trūcīgām ģimenēm.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.